Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Hogy megy a gimis angol...

Hogy megy a gimis angol szóbeli felvételi?

Figyelt kérdés
Sziasztok, nemsokár felvételizem és nemrég keztem csak el gyakorolni az angol szóbeli felvételimre, aztán rá is jöttem, hogy fogalmam sincs, hogy mit fognak várni. Mit néznek? Kiejtést is, vagy csak a nyelvtani helyességet? Nagyon szigorúak? Igazából nekem csak azzal lenne bajom, ha közölnék, hogy mondjam amit tudok, mert kérdésre könnyen válaszolok, de magamtól tuti nem jutna eszembe semmi amit el tudnék mondanki...Emellett nagyon lámpalázas vagyok, semán kinézném magamból, hogy a fele dolog nem fog eszembe jutni...Suliban se tudok rendesen felelni, de ott a kedvesebb tanárok ismerve engem inkább dogát íratnak... szerintetek mit csináljak? NAGYON izgulok...sok pontot ér az a felvételi...
2018. jan. 1. 15:16
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!