Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Hogyan tudnék patológus lenni?

Hogyan tudnék patológus lenni?

Figyelt kérdés

Előszónak annyit hogy hülye fejjel elkezdem egy autószerelő iskolát, de nagyon rossz. Ha megcsinálom a 9. évfolyamot akkor átmehetek egy másik iskolába?


Apukám boncmester és nagyon tetszik amit csinál. Tudom hogy a boncmester és a patológus nem ugyanaz. Maga a patológus szakma fog meg. Arra lennék kíváncsi hogy milyen úton-módon lehet eljutni a patológus szakma megszerzéséhez. Milyen iskolákba kell járnom, stb.. Apukám nem tud segíteni, mert a boncmester egy okj-s szakma amihez egy érettségi kell csak. Mennyire sokat kell tanulni? Mennyit keres átlagban egy patológus Amerikában? (Már kiskorom óta álmom az hogy Amerikában éljek). 15,5/F


Köszönöm a válaszokat! Utólag is boldog új évet mindenkinek!



2018. jan. 3. 18:04
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Orvosi egyetem, majd pathológiára kell szakosodni.
2018. jan. 3. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
6 év orvosi egyetem és öt év szakosodás, azt hiszem. Amerikában általában az amerikai szakvizsgát is le kell tenned a klinikumodból, ha szakorvosként akarsz dolgozni. Viszont, ha maga az orvoslás vagy a természettudományok nem érdekelnek, nem ajánlom neked, ahogyan azt sem tudom, hogy pontosan milyen képed van a patológiáról, de nem teljesen az a valóságban, amit a tévében prezentálnak.
2018. jan. 3. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!