Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Speciális tanfolyamok » Vidéki nagyvárosokban (Debrece...

Vidéki nagyvárosokban (Debrecen, Nyíregyháza, Sopron, Győr stb) miért nincs boncmester/patológus képzés?

Figyelt kérdés
Átnyálaztam az internetet és sehol sem találtam boncmesteri/patológus OKJ-t. Pestre meg nemakarok menni tanulni , elsősorban Sopronban és Győrben gondolkodok h hátha van ott valahol OKJ. Ha valaki tud ilyet az ne tartsa magába! :) minden választ előre is köszönöm ^^

#Győr #Sopron #OKJ #boncmester #győr-moson sopron megye
2017. márc. 3. 12:25
 1/7 anonim ***** válasza:
Mert a pesti is elég, minek legyen túlképzés meg egy szakmából?
2017. márc. 3. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
pestre nemakarok menni:/ mert így is az agglomerációjában élek és nemakarok anyáék nyakán lógni , kis önállóságot akarok tanulni és persze szakmát
2017. márc. 3. 12:36
 3/7 anonim ***** válasza:
ok, ez kit érdekel rajtad kívül? Vagy ezért indítsanak egy új képzést egy városban?
2017. márc. 3. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
OKJ-s képzés patológus? :D:DD hát ostoba vagy ember? :D Ahhoz egy orvosi DIPLOMA kell :D
2017. márc. 3. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Nyilván a boncmesterre gondolt :)
2017. márc. 3. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
persze h a boncmesterre gondoltam :)
2017. márc. 3. 13:54
 7/7 anonim ***** válasza:

Mivel nincs rá igény. Ennyire egyszerű.

Az összes boncmesteri állás, szinte kihalásos alapon működik.

Miért tartanának egy városban boncmester képzést, amikor úgysem kell annyi boncmester?

Amennyi kell az egész országban, azt az a pesti képzés simán kitermeli.

2017. márc. 3. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!