Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Nyakamon a felvételi és még...

Nyakamon a felvételi és még fogalmam sincs hogy hova jelentkezzek! Ötletek?

Figyelt kérdés
8-dikos vagyok. 4,9es a tavalyi átlagom, csak kémiából lettem 4-es. A 8-kos első felevi pedig a matek 4-es és a kémia 3-mas a többi 5-ös. Általánosagban olyan 40-45 pontos matekot valamint 35-40 pontos magyart írok. Nem fontos hogy humán vagy reál tagozatos legyek, bár ha igen akkor már inkább humán. Angolul anyanyelvi szinten tudok (apukám angol) de jó lenne egy harmadik nyelv. Távoli célom hogy nemzetközi jogot tanuljak. Kb ennyi. Nem ismerek sok iskolát, illetve fordítva. Túl sok iskoláról hallottam. Minden ismerősöm kb három gimnáziumot mond ami "tökéletes lenne nekem" és amit "annyira én vagyok". Úgyhogy csak szeretném hallani olyanoknak a véleményét akik nem ismernek. Csak a tanulmányi eredmenyemet. És hogy ahhoz mi a reális.😊 Előre köszönök minden választ!

2018. jan. 3. 20:28
 1/3 anonim ***** válasza:
Ha budapesti vagy, akkor szerintem a Berzsenyi humán vagy nyelvi tagozata, az Eötvös humán tagozata, a Veres Pálné, esetleg a Városmajori azok az iskolák, amiket szerintem érdemes megnézned. Az Eötvösbe a legnehezebb a bejutás ezek közül, de ha jó lesz az írásbelid és a szóbelid, mindegyik reális lehet.
2018. jan. 3. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Elnézést elfelejtettem említeni hogy Budapesti vagyok
2018. jan. 4. 20:35
 3/3 A kérdező kommentje:
Azoknak akiknek a jovoben hasonlo kerdesuk van, vegulis 80 ponton irtam az irasbelin vittem a pontjaim, kimaxoltam a szobelije es igy (ugyanis varolistarol de) felvettek a Madách imre gimi Francia tagozatara. Mindenkinek figyeltem ajanlom!
2018. júl. 19. 13:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!