Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Tizedikben már nem késő...

Tizedikben már nem késő iskolát váltani?

Figyelt kérdés

Mivel hatosztályosban tanulok, ezért egy másik gimi hatosztályosába mennék, de nem késő ehhez? Mármint biztos egy nagyon összeszokott közösségbe mennék és szerintem nehezen fogadnának be. A másik, hogy abba az osztályba mennék, ahová az egyik általános iskolás barátnőm is járt, akivel megszakadt a kapcsolat, nem lenne fura neki?


16/L



2018. jan. 4. 16:27
 1/1 anonim ***** válasza:
80%
Szerintem ne problémázzál ezeken; ha úgy érzed, hogy már nincs ott valahol a helyed, az ott már nem a te helyed, nem érzed magad jól, nem szívesen mész oda; mindig rosszul érzed magad, mikor oda kell indulni, taszít, lökne ki magából, akkor változtass helyet szerintem nyugodtan.
2018. jan. 4. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!