Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Gimnázium váltás tizedikben?

Gimnázium váltás tizedikben?

Figyelt kérdés

A helyzet az, hogy a Raoul Wallenberg szakgimnáziumba járok.

Ez egy olyan gimnázium, ahol sok egészségügyi tantárgy van egy pár normális mellett.

Nekünk például nincsenek ilyen tantárgyaink, hogy: második nyelv,fizika,kémia,földrajz,ének,rajz

Az utóbbi időben nagyon sokan szekálni kezdtek mindenért,amiért csak lehet. A tanárok másak mint kilencedikben, és hatalmas a hajtás. Épületet váltottunk, és nagyon rideg, börtön érzete van az új helynek. Gondolgodni keztem, hogy elmegyek onnan.

Eljutottam odáig hogy közöltem a (nagykorú) bátyámmal mi van velem, aki teljesen támogat az iskola váltásban.

Anyukámnak is elmondtam, de ő már kevésbé támogatott. Kicsit furcsa, hiszen ő mindig mindenben támogat, és hihetetlen milyen rosszul esett tőle. Azt mondta olgyam meg egyedül.

Apámat inkább meg se kérdezem.

Az biztos, hogyha sikerül valahová elmennem, akkor az a Leövey Klára lenne. Nagyon szimpatikus, és egy barátnőm is oda jár.

A rendes kérdésem az lenne, hogy ez mennyi macerával jár, milyen vizsgákkal, mennyi idő, és hogy mennyire fontos a szüleim jelenléte ha esetleg bemegyünk beszélgetni az iskolával. Nem lenne elég ha a bátyámmal mennék, a szüleim meg max aláírnák.


2017. nov. 22. 20:39
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!