Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Melyik iskolát ajánljátok...

Viiktor22 kérdése:

Melyik iskolát ajánljátok nemzetközi gazdálkodás szakhoz?

Figyelt kérdés
Nagyon megtetszett a szak, viszont az iskolákról nem sokat tudok, pl BGE, BME, BCE, DE, ME. (Utólsó kettőt azért írtam, mert ezek vannak a legközelebb.) Megyek mindenképp nyílt napokra, de más az amikor jó színben akarják feltüntetni az iskolát és más amikor egy ottani tanuló írja le a véleményét. :)

2017. nov. 20. 16:14
 1/4 anonim ***** válasza:
Államisra vagy önköltségesre fogsz várhatóan bejutni?
2017. nov. 21. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Önköltségesre.
2017. nov. 23. 05:15
 3/4 anonim ***** válasza:
95%
Ár/értékarányban a Pestiek közül a BGE. A vidékieket nem ismerem.
2017. nov. 24. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
A BGE-vel kapcsolatban azért vannak fenntartásaim, mert ismerősömtől (aki tanár), illetve itt a gyakori kérdéseken is hallottam, hogy nagyon szivatós suli és így akar úgymond kítűnni...viszont rengeteg pozitív véleményt is hallottam, például, hogy nagyon gyakorlatias az oktatás...ezért vagyok kicsit bajban, nem tudom kinek mit higgyek...
2017. nov. 24. 22:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!