Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Hogyan készüljek a felvételire?

Hogyan készüljek a felvételire?

Figyelt kérdés

8-os vagyok és kb 2 hét múlva írjuk a központi felvételit.. neten nincsennek ilyen feladatlapok amiket megtudnek csinalni?

(Bunkók kíméljenek)


2018. jan. 5. 21:22
 1/3 FulopHella ***** válasza:
100%
Vannak neten fent van az összes! Ha az átlagod nem olyan jó mindenképp sokat csinálj meg! Tesztből a pótfelvételi feladatokat is oldd meg,mert azok nehezebbek es könnyebben gyakorolhatóak. Próbáld 45 perc alatt oldogatni mind a kettőt. Sok sikert a felvételihez majd írd meg hány pontos lett! Ügyes leszel!
2018. jan. 5. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:

Szia!

Én is most írom a felvételit. Szerintem hamarabb el kellett volna kezdened készülni legalábbis én már szeptember óta készülök, de ez most nem lényeges.

Fent vannak az interneten 2004-től a felvételik én azokat csináltam meg (van megoldókulcs is hozzá). Meg vannak a tehetség gondozós feladatok azok nehezebbek. Meg én magyarból "felkészítőre" járok.

Egyelőre ennyit tudtam mondani.Remélem segítettem és sok sikert 2 hét múlva.:)

2018. jan. 5. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Koszonom szepen a válaszokat:)

Másodiknak sok sikert:)

2018. jan. 6. 13:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!