Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Szeretném kikérni a véleményet...

Szeretném kikérni a véleményeteket! Szerintetek Corvinus vagy Elte?

Figyelt kérdés
Mindkettőre megvan a pontszámo, de nem tudom eldönteni, hogy melyiket helyezzem 1-re a felvin. AY szak amgy a ker. mark., de nem zárkozom el más szakoktól sem.

2018. jan. 6. 10:11
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
78%
Corvinus!
2018. jan. 6. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
64%
Majd július végén jelentsd ki, hogy mindkettőre megvan a pontszám, mert érhet meglepetés.
2018. jan. 6. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
45%

Lehet, hogy már tavaly érettségizett.


Menj el nyílt napra, ha már nem szerveznek, akkor csak úgy magadtól menj el és nézzed meg az intézményeket. Beszélgess pár tanulóval és döntsd el melyik a szimpatikusabb. Ha bejárós leszel, az sem utolsó szempont, hogy melyik van közelebb.

2018. jan. 6. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
41%
És ha tavaly érettségizett, akkor tudja már az idei ponthatárt?
2018. jan. 6. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
87%

A tavalyi ponthatárból tud következtetni, nagyon sokat nem szoktak emelni, ha egyáltalán emelnek valamennyit.


Én is a Corvinust ajánlom.

2018. jan. 6. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
21%
A ponthatárt nem emelik, hanem emelkedik... Függ a jelentkezők létszámától, eredményétől. Változhat bármerre és bármennyit.
2018. jan. 6. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
23%
Corvinus, bár én a szakon elgondolkodnék.
2018. jan. 6. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
87%
Corvinus!:)
2018. jan. 7. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim válasza:
8%
rengeteg az ismerősöm corvinusról, utálják:D de a neve jó, a közösség is többnyire. elhelyezkedés szempontjából kiváló választás, de ha tanulni is akarsz valamit, akkor menj máshova. (btw eltes vagyok és van ismerősöm, aki corvinusról jött át hozzánk, mert unta.. egyik barátom meg utolsó évét csinálja corvinuson, és rendszeresen kiakad, hogy mennyire tétlenül telik az egyetem számára, csak a vizsgaidőszakban kell tanulni, és még az a tudás is haszontalannak minősül abból a szempontbóól, hogy milyen szakmában tud majd elhelyezkedni az egyetem után.)
2018. jan. 8. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:

Bocsi a kérdésben feltett helysírásomért, rossz volt a laptop amiről küldtem és állandóan befagyott. :D

Azoknak a nagyon okosoknak küldeném aki elkezdett kötekedni, hogy honnan tudom, hogy meg van a pontszám..:D

1. Van 1 középfokú angol nyelvvizsgám.

2. 4-5 lett minden érettségim (már 2 éve megvan csak eddig vacilláltam, hogy mit is akarok tanulni)

3. Van 2 emelt érettségim

4. Okj-m is van :D

5. Következtettem a tavalyi pontszámok alapján :D

Köszi mindenkinek aki viszont normálisan válaszolt és volt annyi esze, hogy a felsoroltak közül akár 1- et is kitaláljon :D

2018. jan. 8. 17:05
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!