Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Tatai Bláthy Ottó szakgimnáziu...

Lauraa312 kérdése:

Tatai Bláthy Ottó szakgimnázium és kollégium. Vélemény?

Figyelt kérdés

sziasztok,Logiszikai és Szállítmányozási ügyintéző szakra mennék, de felmerült bennem néhány kérdés.

Milyen ez az iskola?

Megéri odamenni?

Jók a tanárok?

Milyen a Kollégium?

Mennyire durva az avatás?

előre is köszi a válaszokat :)

13/L



2018. jan. 7. 12:13
 1/8 anonim ***** válasza:
17%
Sok bunkó, beképzelt ember jár oda, mint az Eötvösbe.....
2018. jan. 13. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
57%
Ha jót akarsz magadnak, akkor nem mész oda.. A tanárokról nem tudok semmit, de azt tudom, hogy milyen bukó, beképzelt emberek járnak oda. Elég látni őket a Tatai Buszpályaudvaron.... A Kollégiumról sem tudok semmit, de abban 100%-ig biztos vagyok, hogy oda sem járnak teljesen normális emberek...
2018. jan. 13. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat. :)
2018. jan. 14. 13:18
 4/8 anonim válasza:
100%

Semmi esetre se menj oda.

Egy igazi begyűjtő iskola lett. Lesüllyedt a Fellner alá.

Nem éri meg oda menni, mert majd elakarsz menni máshová, és nem fognak felvenni. Elmész egy másik suliba, azt mondod, hogy a Bláthyból jöttél, akkor elzavarnak. Ezt tapasztalatból mondom.

A tanárok nem jók, mert késnek, és van hogy be sem jönnek.

Az oktatást meg nem veszik komolyan. Idézem szó szerint az egyik tanárt: ha valamit nem értesz, azt majd elmondom délután 3500 forintért óránként. Itt mindenki tátott szájjal nézett, és a durva az, hogy komolyan mondta.

Az avatás az nem vészes, szeretik a diákok, bár én mentem el egyre sem.

A kollégiumáról annyit: hogy nincs.

2 épületből áll az iskola. Az egyiket most újítják a felette lévő kollégiummal együtt.

Megszámolni nem tudom, hogy mennyi határidő volt már.

Az első volt tavaly szeptember 1., utána október 16., majd december közepe, ezután január 31. Ma január 23. van, de a munkások véleménye, hogy még 2 hónap hátra van.

A tanárok nagyon védik az igazgatót, hogy a vállalkozók átverték, és ezért nem halad a munka.

Hát kérdezem én: hogy tud átverni egy kisvállalkozó diplomás embereket, akiknek minden forintról elkell számolni??

Ilyen ez az iskola.

Remélem tudtam segíteni.

2018. jan. 23. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:

Előző vagyok.

Rosszul írtam: van kollégium, csak tavaly szeptember óta használhatatlan.

2018. jan. 23. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
hát neked is köszi :) bár már megjelöltem első helyen, eléggé elment a kedvem tőle h oda menjek... csak rosszat hallottam róla. :( de hát a remény hal meg utoljára. hátha jó lesz :D
2018. jan. 25. 18:10
 7/8 anonim válasza:
91%

Szia! Gondolom neked már nem kell válasz kérdező mivel már megtapasztaltad milyen vagy nem oda mentél na mindegy de azért leírom hogy most milyen a Bláthy mert biztos van akit még érdekel majd a jövőben. Amiket majd írok a kollégiumot is beleértem nem csak a sulit.

Nagyon sokan dohányoznak. Egyáltalán nem tiltják a dohányzást (igazából még a piálást sem mert a folyosón valaki ivott egy sopronit a tanár elment mellette közben mondta hogy egészségedre. A suli se egy álomhely úgyértem ahogy kinéz stb.

Az emberek beképzeltek de a legtöbbel ki lehet jönni. Néhány terem nagyon gázul van megoldva. Ja van egy -terem- ami igazából szó szerint egy garázs. Jól olvasta mindenki egy garázs. Na még ezzel nem is lenne akkora probléma de egyáltalán nem próbálták helyrepofozni. A padok egymáson vannak kb Mert akkora a hely, mindenki egymás pofájába néz, szóval a suli egy kicsikét gázos. Főleg az emberek miatt de ha van legalább egy haverod akivel tudsz lógni akkor semmi probléma nem lesz ott.

A kollégium ahogy belépsz valami álomszép hely. A szobák is gyönyörűek. Csak az embereket olyan hülyén rendezik el...

Mi pl úgy vagyunk a szobába hogy négyen vagyunk én itt kezdtem vagyok 9.-es a másik két szobatársam 10.-es akik persze ismerik egymást és jó haverok (és illeszkedj be) meg egy aki már leérettségizett és most valami OKJ-n van és odabasszák ezeket és ismerkedjél hát kösz. De amúgy a nevelők nagyon kedvesek az éjjelis is. Szóval itt bejöhetsz hajnali 1-kor és annyival levan rendezve hogy csúnya nézés és hogy reméljük ilyen nem fog mégegyszer előfordulni. Azóta 5-ször eljátszottuk és semmi nem lett belőle. De amúgy nagyon jól nevel szóval aki éjszaka a folyosón vagy a szobájába is egy kicsit hangosabb akkor rászól határozottan (nem ordítva) és eddig általában mindenki betartotta amit megkért. Reggel felkelt hogy nehogy senki elaludjon szóval a koli én szerintem jó még így is hogy nem a legjobb szobatársakat kaptam. Ja meg kolis programok is vannak. Városnézés a 9.-nek színház csak úgy séta persze akinek van kedve de általában sokan elszoktak menni.

Kb minden jó itt egyedül az emberek akik zavaróak de mindig van legalább egy normális én pl azzal haverkodtam össze. Csak az a baj hogy nem tudunk átköltözni sehova hogy egyszobába legyünk pedig akkor tökéletes lenne minden. Remélem tudtam segíteni. Sok sikert mindenkinek. :)

2019. szept. 5. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Remélem, nem oda mentél. Egy kalap sz.r az egész iskola. Nincs fegyelmezés, hiába végzel ott, nincs mögötte tudás. Kirakat az egész. Reklámozzák, hogy ilyen meg olyan szuper, de el ne hidd!
2020. nov. 23. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!