Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Minek tanuljak tovább, és hova?

Minek tanuljak tovább, és hova?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Le vagyok ragadva teljesen a továbbtanulással,így kérném segítségeteket.

Na szóval: Szolnok mellett lakom kb.15-20 percre,és 14 éves vagyok (lány).

Nem érdekel annyira sok dolog,ezért is vannak problémáim.

Érdekelnek a nyelvek,angolból kiváló vagyok és szeretem is.Majd szeretnék külföldre is menni. Ezen kívül érdekel a

művészet(festészet,rajzolás,fotográfia) szeretem is csinálni,és állítólag van is rá tehetségem. Persze csak hobbiként űzöm,festész meg ilyenek nem is akarok lenni,max a grafikusnak lenne még értelme. 4-es tanuló vagyok,kb mindenből,kivéve az angolt mint mondtam 5-ös vagyok belőle lassan már 4 éve.Persze szeretném majd feljebb emelni magam,egy 4,5-re az átlagom biztos.

Inkább gimnáziumba szeretnék menni,de ha van olyan szakma ami jó lehet nekem akkor szívesen mennék szakgimibe is.

Eredetileg szolnokra mentem volna,de jobban átgondolva kinek van kedve hajnalba felkelni bebuszozni hazamenni délután és nekiállni tanulni majd elölről.Ezért gondolkoztam és mi lenne ha koliba mennék messzebbre mondjuk Miskolcra,Debrecenbe vagy Egerbe. Mondanátok nekem gimiket,szakgimiket ezekből? Amik nekem jók lennének.

Előre is köszi a segítséget :)



2017. okt. 22. 16:10
 1/2 anonim ***** válasza:

[link]


Igaz hogy Nyíregyháza, de elég jó hírű, és úgy tudom erős a nyelvoktatásuk is.

2017. okt. 22. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Művészetibe nem nagyon szeretnék menni :/ de azért köszi utánanézek
2017. okt. 22. 17:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!