Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Volt mar valakinek olyan hogy...

Volt mar valakinek olyan hogy nagyon sokat keszult egy vizsgara es nem sikerult?

Figyelt kérdés
Remegek es sirok mar orak ota es nem tudom hogy fogom folytatni
2018. jan. 11. 15:10
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
100%
Mindenképp pihenj rá, ne kezdj el rögtön tanulni. Kapcsolódj ki, nézz meg 1-2 filmet, sportolj stb. Aztán tiszta fejjel már kevésbé lesz káosz a dolog. Majd érdeklődj, hogy akinek sikerült, miből készült.
2018. jan. 11. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
100%
Volt, persze. Szerencsére mindig úgy veszem fel a vizsgákat, hogy legyen lehetőség javítsni. Megbuktam, de legalabb tudtam mivel szívóznak vizsgán, 2 hét múlva mentek javítani akkor átmentem.
2018. jan. 11. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
100%
Melyik egyetem? Milyen tárgy? Nem kell sírni, majd a második vizsga sikerülni fog :)
2018. jan. 11. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 A kérdező kommentje:

Köszönöm mindenkinek, mar sikerult megnyugodnom.

Nagyon szorszalhasogató volt az egész, nagyon igazságtalannak ereztem. Az elhivatottsag mindig visz szerencsere tovabb

2018. jan. 11. 22:39
 15/15 A kérdező kommentje:
Nem vagyok egy kiborulos tipus egyebkent, szerintem delutan az osszes elmult havi feszultseget kisirtam magambol :D
2018. jan. 11. 22:42
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!