Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Ha egyik autósiskolából...

Ha egyik autósiskolából átszeretnék jelentkeznj egy másikba akkor kell fizetnem külön valamit?

Figyelt kérdés
10 órát fizettem ki amiből 4-et vezettem le. Azért szeretnék átjelentkezni mert hetente 1 alkalommal tudok menni 2 órát és akkor is el van csalva legalább 20 perc. Akihez mennék meg garantálni tudja, hogy többször mehetek egy héten. Kell valamit fizetnem?
2018. jan. 14. 21:37
 1/4 anonim ***** válasza:
Semmit, mehetsz nyugodtan.
2018. jan. 14. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Ez biztos? Mert én hallottam már "fájdalom díjról" meg arra gondoltam, hogy mivel kaptam nyugtát a 10 óráról így azután adózni is kell és a maradék 6 órának az adóját ki k fizetni.
2018. jan. 14. 21:45
 3/4 anonim ***** válasza:

Nálunk nem volt áthelyezési költség, azonban ha nálatok mégis volna... akkor kérdezd meg.

Azonban a legtöbbször elég erélyesnek lenni, hogy téged nem vernek át és ez neked így nem felel meg, hogy nem alakul ki normális rutin.


Amit meg kifizettél az már magában egy áfás ár.

Abban már benne van az adó...

Így maximum csak annyi, hogy elveszted a 6 órát, ami fent marad.

2018. jan. 14. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Akihez mennék oktató azt mondta, hogy kötelességük kifizetni a maradék órákat..
2018. jan. 14. 22:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!