Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Miért vagyok sík hülye matekból?

Miért vagyok sík hülye matekból?

Figyelt kérdés

Tavaly nem tudom hogy 3-as lettem, de csak azert, mert ilyen szerkesztesek voltak meg koordinata rendszer amihez nem kell szamolni nagyon. Iden van vagy 6 egyessem 1 harmasom es 3 otosom (szorgalmikbol) es igy allok 1,77 de a TZ-m tuti egyess lesz. Jarok tanarhoz ott ertem leulok a doganal minden elszall meg a tanar olyat ad amirol foggalmam sincs. A tanar viszonylag szeret engem, de attol meg elegge szar hogy nem ertem a matekot pedig olyan jo lenne csak ugy kirazni a kisujjambol.

Mit tegyek?


2018. jan. 15. 06:15
 1/2 anonim ***** válasza:

Önálló gyakorlást javaslom. Keress kidolgozott példákat, és először próbáld megcsinálni magadtól. Ha elakadsz, gondolkozz rajta minimum 5 percig. Ha nem megy nézd meg a következő lépést a kidolgozásban. De csak a következő lépést! A többit takard le.


Általános probléma, hogy valaki átnézi a példákat amiket órán vettek, úgy érzi érti, majd ha esetleg akár ugyanazt a példát újra kéne csinálnia az elejéről, már az elején elveszik.

2018. jan. 15. 06:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
A matek másfajta gondolkodást kiván mint a humántárgyak, ezt nem tanítják sajnos.
2018. jan. 15. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!