Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Gyermekem a Budapesti Gundel...

Lutárné kérdése:

Gyermekem a Budapesti Gundel Károly Szakképző iskolába szeretne jelentkezni. Mi a véleményetek az iskoláról?

Figyelt kérdés
2018. jan. 15. 17:07
 1/9 anonim ***** válasza:
Szerintem jó iskola, az odajárók általában szeretik. Még mindig jó neve vam a szakterületen egy ottani végzettségnek. A szóbelije is szuperül szervezett volt, amit egy vendéglátós sulitól el is várhatunk.
2018. jan. 22. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Ne higyj az elözőnek (odajárok)!

Gyűlölöm! Az egyetlen dolog amire jó az aaz iskola, hogy megkaptam a pszichiáterhez a beutalómt (ez úton is köszönöm neki!) és nem én vagyok az egyetlen (csak az osztályomból nézve se)! Ha lelki nyomort szeretnél a gyermekednek, csak akkor ajánlanám :/

Nagyon nagy hiba volt ez az iskola

2018. febr. 18. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Azért mert te így jártál még ne ijessz el másokat. Minden iskolában van aki nem szereti vagy nem bírja. Én pl a Károlyi spanyol kéttannyelvűből tudok valakit aki pszichológushoz került a suli miatt. Eközben másik két ismerős szereti. Kívánom, hogy találd meg a neked megfelelő iskolát. Ha ilyen gond van bárhol, váltani kell. De ettől még egy más személyiségű gyeteknek lehet nagyon jó ugyanaz az iskola.
2018. febr. 24. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Teljes mértékben igaza van a 2. hozzászólónak. Velem is ugyanez van! Jót erről az iskoláról nem lehet mondani, 5 évemnek a megkeserítő.
2018. márc. 3. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim válasza:

https://www.gyakorikerdesek.hu/kozoktatas-tanfolyamok__magya..


itt én írtam a hosszú hozzászólást. én csupán egyetlen pozitív dolgot tudok mondani az iskoláról, mégpedig hogy ingyenes, nagyon nívós német nyelvvizsgét lehet tenni 12. osztályban. (angolról nem tudok)

dióhéjban, ez az iskola idegileg tönkreteszi a gyereket. az én osztályom is a halálán van. alsóbb évfolyamokon is vannak ismerőseim, akik pszihológushoz kerültek.

2018. márc. 17. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Arról nem az iskola tehet, ha olyan gyerekek mennek oda, jelentkeznek oda, akik nem tudják mit vállalnak, nem bírják azt a terhelést ami azzal jár, hogy kéttannyelvű egy osztály, iskola. Igenis kőkemény, 1 év alatt megtanulni úgy egy nyelvet, hogy következő évtől tantárgyat tanulj azon a nyelven, de a kéttan err)l szól. Ez rengeteg energia, de így lesz felsőfokúd az 5. év végére. Akinek ez nem tetszik vagy nem bírja vállalni, az ne menjen kéttannyelvűbe. A Gundel kéttanos osztályával épp az a baj, mint a Kérolyival, hogy viszonylag kevesebb ponttal be lehet kerülni, aztán meg jön a pszichológus meg az idegbaj amikor kiderül hogy nem bírja. De ezért nehogymár az iskola legyen nem normális meg a tanárok. Érdekes, a Karinthyban senki sem panaszkodik. Az menjen kéttanos osztályba akinek ez minden vágya, hajlandó nagyon sok munkát belefektetni cserébe a felsőfokúért, amit nem adnak ingyen, és bírja ezt a terhelést idegileg.
2018. márc. 17. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Miért te oda jársz hogy ennyire nagyokos vagy? Egyáltalán nem normalis hogy csomoan kikeszülnek idegileg es mire végeznek kész idegroncsok lesznek! És nem is mindig a tanagyag mennyiségével van baj(bar az se normalis szerintem)hanem hogy egyes tanarok pszichésen nyomást gyakorolnak a gyerekre tanítani meg egyik se tud
2018. márc. 19. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
Nagyon jó iskola, nagyon laza tanárok nagyon jó fejek stb.. Vidéki alja iskolából kerültem be ide mondták, hogy milyen kemény lesz hamar ki is repülök stb.. szerintem olyan mint egy wellnes központ szakmailag nagyon erős minden versenyen ahol a Gundel képviselteti magát dobogós helyezés. Beilleszkedési zavarral és kommunikációs zavarral küzdőknek nem ajánlom de imádom ezt az iskolát.;)
2018. máj. 8. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Én oda járok, jó a közösség, nagy szerepet játszik a suli életében a DÖK. A tanárok is nagyon jó fejek (jó, van egy kettő aki nem nagyon, de ez minden suliban így van). Én nagyon szeretek oda járni, ha vendéglátósra meg akkor érettségivel együtt 'ajándékba' megkapjuk a pincér szakmát. Nálunk most úgy van hogy 10.-től bejön a szakács gyakorlat is, cukrász eddig úgy néz ki hogy nem lesz.
2019. jan. 24. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!