Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Felvételi a hódmezövásárhelyi...

Felvételi a hódmezövásárhelyi Bethlen Gábor Gimnáziumban?

Figyelt kérdés

Bethlenesek! Titeket milyen magyar-matek pontszámmal vettek fel?

Milyen volt a hozott jegyeitek?

Mi a véleményetek magáról a suliról?:)



2018. jan. 15. 23:43
 1/4 anonim válasza:
Szia, nekem a matek 29, a magyar 40 lett, de sokkal kevesebb pontszámmal is simán felvettek volna. A jegyeim 4-5 voltak. Szerintem a suli nagyon király, a közösség is jó, és mindig segít aki csak tud. Viszont nagyon sokat kell tanulni, főleg ha olyan tanárokat fogsz ki. Év végén vannak projekt napok, olyankor már nem igazán kell tanulni. Ha van még valami kérdésed kérdezz nyugodtan. (;
2018. febr. 18. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
Én régebben odajártam. Nagyon utáltam. A tanárok nagyjából jók, de az osztályközösség nagyon szar. Nagyon könnyen kiközösíthetnek, még akkor is, ha te csak mondjuk egy piciben térsz el az átlagtól. Mármint, ami szerintük átlagos ( iphone, kihívóbb ruhák stb. ) Nagyon nem összetartó az osztály. Annál az iskolánál bármi jobb. Legalábbis ez az én véleményem.
2018. jún. 21. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
Nem minden osztály egyforma, az hogy milyen osztályközösség alakul ki a szerencsén múlik. A diákok iskolai szinten összetartóak szerintem. Én ajánlom,de nagyon sokat kell tanulni, erre készülj fel.
2018. okt. 25. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Szerintem nem kell nagy pontszám hogy bekerülj. Nekem asszem 55 körül volt és simán felvettek. Majd szeptember lesz izgalmas, félek kicsit mert hallottam, hogy elég szar az osztály közösség. De azt is, hogy példa értékű.....
2020. júl. 2. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!