Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Weöres Sándor Gimnázium...

Weöres Sándor Gimnázium vélemények?

Figyelt kérdés
Érdeklődnék erről az iskoláról. Most felvételizik a lányom, bejelölnénk ezt azt iskolát is, mint lehetőséget, a NYEK-es osztályt. Éppen ma mondta nekem valaki, hogy nagyon gyenge iskola, emelt érettségizni nem nagyon lehet, mert nem készítenek fel jól a tanárok, a sima érettségi eredmények is nagyon silányak. Várom a véleményeket.

2018. jan. 16. 18:30
 1/6 A kérdező kommentje:
Budapest
2018. jan. 16. 18:39
 2/6 anonim ***** válasza:
Én is ezt hallottam amit Te. Nem próbáljátok meg inkább a Leövey gimit-t? Az is 9.ker.
2018. jan. 17. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Tényleg nagyon gyenge iskola, de amúgy a gyengéken belül nem rossz, szeretnek odajárni a tanulók. Ismerősöm gyereke végzett ott, azt tudom hogy magyarból emeltezett meg angolból. Angolból sajnos nem sikerült neki úgy, hogy középfokút kapjon érte. De főiskolára felvették, nem az első megjelölt helyre, de felvették (szociológia). Szóval attól függ milyen tanuló a lányod. Szerintem utolsó helyre, menekülő sulinak nem rossz bejelölni akár még egy jeles tanulónál sem, de első helyen csak akkor jelölném ha olyan gyenge 4-es tanuló valaki.
2018. jan. 17. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
A környéken tényleg a Leövey az ami jobb, az olyan közepesen erős suli. Vagy még a Szent-Györgyi Albert is jobb a 9.kerületben, pedig az sem egy erős suli.
2018. jan. 17. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Én a Szt-györgyiről semmi jót nem olvastam itt. Akkor már inkább a Weöres.
2018. jan. 25. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Nem a tanárokon múlik hanem a tanulókon mennyire készülnek fel. Nagyon jó suli!
2018. ápr. 21. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!