Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Szegeden diplomázás után...

Szegeden diplomázás után többen mennek el Szegedről vagy inkább maradnak a városban és itt elhelyezkednek?

Figyelt kérdés
Egyetemista vagyok itt, de nem szegedi. Nekem úgy tűnik, hogy, akik lediplomáznak itt a többségük elhagyja a várost. Ti echte Szegediek is így látjátok ezt?
2018. jan. 17. 15:57
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Gondolom ez azért eléggé soktényezős dolog. Függ az eredeti lakhelytől, az ottani és szegedi kapcsolatoktól, párkapcsolattól, végzettségtől, munkalehetőségektől.

Ezer meg egy oka lehet annak, hogy miért megy el az ember onnan, ahol tanult.

Én speciel eredetileg nem szegedi vagyok, de itt végeztem az egyetemet és aztán egyetem után is itt maradtam.

2018. jan. 17. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Én sem szegedi vagyok, de suli után még egy évet itt tervezek legalább tölteni, de lehet többet is. Munka miatt jobban megérné Pestre menni, de ott ugye minden drágább mert eredetileg is azért jöttem Szegedre mert kisebb, így a barátaim is főként itt vannak, tehát ahogy az előző is írta.
2018. jan. 18. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!