Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » X. Ker Zrínyi Miklós Gimnázium?

X. Ker Zrínyi Miklós Gimnázium?

Figyelt kérdés

Többek között az érdekelne, hogy ha németet tanultam akkor is az első nyelv az angol? (idegenforgalmi és az általános tagozatra) Sajnálom ha nagyon hülye a kérdés.

Ha esetleg oda jársz, mennyire tetszik? Közösség és az oktatás milyen? A tanárok elfogadhatóak?

Nagyon szépen köszönöm <3



2018. jan. 17. 17:30
 1/2 anonim ***** válasza:

[link]


Általános, emelt angol oktatással képzésünk az általános gimnáziumi tantervre épül, azzal a kitétellel, hogy itt a diákok első nyelvként az angolt tanulják emelt óraszámban (heti 5 óra), míg a második nyelv kötelezően a német. (9/A)


Idegenforgalmi osztályunkban osztályunkban az első két évfolyamon az általános tantervi órák mellett művelődéstörténetet és idegenforgalmi fölrajzot is tanulnak tanulóink. A harmadik tanulmányi évtől a diákok választhatnak az érdeklődésüknek megfelelően az utazás és turizmus, illetve a gazdasági ismeretek tantárgyak közül. Az első idegen nyelvet (angol) emelt óraszámban tanítjuk. (9.C)

2018. jan. 17. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszi, de én is elolvastam. Csak biztos akartam lenni hogy lehet kezdőröl is.
2018. jan. 18. 17:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!