Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Zrínyi Miklós Gimnázium...

Zrínyi Miklós Gimnázium (Zalaegerszeg)?

Figyelt kérdés

Mennyire nehéz bekerülni?

A matek tagozat érdekelne leginkább,de nyilván minden információ jól jön:)



2018. jan. 4. 15:50
 1/3 anonim válasza:
100%

Viszonylag nehéz bekerülni. Bár a rangsor eleje az utóbbi években eltűnik. Matekra kevesebben szoktak jelentkezni.

Én is a Zrínyibe akarok menni matek tagozatra.

2018. jan. 7. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Nekem az a baj semmilyen verseny eredményem sincs. Azért reménykedem.
2018. jan. 8. 06:35
 3/3 anonim válasza:
100%

Szia!

Én zrínyis vagyok, igaz nyelvi tagozatos,amikor én felvételiztem, matekra könnyebb volt bejutni. Azt tudni kell mindkét szakról, hogy nagyon nehezek. Matekra csak akkor menj, ha emelt szintű érettségit szeretnél tenni belőle, és tényleg nagyon penge vagy. Általában 1-2 évvel előbb tanulnak mindent, a középszintű érettségi szintet olyan 10-re meg tudják csinálni matekból. Heti 2 órával kezdenek 0.-ban 12-ben pedig 7-8 matekóra van. Sok sikert! :)

2018. jan. 31. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!