Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Nálatok menő a gimnáziumban...

Nálatok menő a gimnáziumban az elégtelen? Tanárok, osztálytársak mit szólnak ehhez?

Figyelt kérdés

2018. jan. 17. 20:08
 1/2 anonim ***** válasza:
Nem volt soha menő. Volt egy gyökér csoport az osztályon belül, akik egymás között ezzel vagiztak, de amúgy egyáltalán nem volt az. Sőt, aki kitűnő tanuló volt, vagy jól tanult, sokkal több megértést kapott, sokkal elnézőbbek voltak vele, sokkal kevesebb rosszaságnál gyanúsították meg, akkor is, ha benne volt. Sokszor a kötelező programokra sem kellett mennie, ilyesmi.
2018. jan. 17. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Sztem egyáltalán nem. Aki ezzel dicsekedik meg akinek ez a menő annak csak gratulálni tudok. Nekem is van pár ilyen oszt.tarsam, és egyáltalán nem. Tanárok háát. Egyértelműen nme örülnek neki, de sztem nem is nagyon érdekli őket. Nem menő.
2018. febr. 4. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!