Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Továbbtanulásban tudnátok...

Továbbtanulásban tudnátok tanácsot adni? (informatika)

Figyelt kérdés

Több kérdésem volt már ezzel kapcsolatban, viszont most szeretném egy kicsit összegezve leírni.


Tehát: Épp továbbtanulás előtt állok és az lenne a kérdésem, hogy szerint szerintetek egy Gazdasági informatikus Bsc + Programozó informatikus (Debrecen) mennyire jó választás? Egy gazdasági szakközépbe jártam eddig, de az infromatikát jobban szeretem, viszont nem tudom mennyire bírnám így hirtelen a gazdinfó msc-t, ezért arra gondoltam, hogy mviel gazdaságot tanultam belevágok a gazdinfóba, ahol ugye van programozás is, és ha azt birom megpróbálom a proginfó-msc-t (igen lehetne mondnai hogy ha a proginfó-t bsc-t nem íbrnám akkor msc-t még úgyse, viszont lehet , hogy gazinfó progóráin kiderül, hogy mégis megy), VISZONT arra is gondoltam, hogy mielőtt ezeket elvégezném vagy Nyíregyházán elvégezném felsőoktatási szakképzéseb belül a proginfó, amihez kevesebb pont is kell és ELVILEG könyebben is elvégezhető, mint egy egyetenmi képesítés VAGY a mechwart-ban esetleg egy informatikai rendszergzda avgy infromatikai rendszerüzemeltető szakképesítés aztán ezután ugyanúgy végezném gazdinfóbsc-t+ proginfó msc-t vagy proginfó bsc-t +msct (ami attól függ, hogy ezután a nyíregyházi képzés után mennyire megy a programozás, ezeket akár levelezőn is le lehet ha jól tudom, de javítsatok ki, ha tévedek). Ti mit gondoltok erről az egészről, mit javasoltok? Milyen a képzés minősége a Mechwartban és Níregyházán?



Felsőoktatási szakképzés

[link]

[link]


2018. jan. 18. 17:43
 1/3 A kérdező kommentje:
*felsőoktatási szakképzés-hez elfejtettem a lniket: [link]
2018. jan. 18. 17:45
 2/3 anonim ***** válasza:

A gazdinfó butaság, időpocsékolás. Se nem leszel informatikus, se nem leszel közgazdász.


A nyíregyházi főiskola pedig vicc kategória. Az kb olyan, mintha nem is kapnál papírt, mert na. :) Szánalmas, hogy nem záratták még be azt a "létesítményt". A gábor dénes főiskolával van egy szinten.

2018. jan. 18. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

FOSZK képzéseknek semmi értelme sincs szerintem. BSC-t csinálj.


Amúgy szerintem a gazdinfó is jó választás. Vannak fejlesztő ismerőseim gazdinfósok és mérnök/prog infósok közül is.

Ez az a terület ahol úgyis nagyrészt iskola mellett tanulod meg amit kell mert az csak az alapokat adja meg.

2018. febr. 21. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!