Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Valaki segítene továbbtanulásb...

Valaki segítene továbbtanulásban? Tippek? (Informatika, Egyetem, Anglia)

Figyelt kérdés

Üdv. Jövőre szeretnék továbbtanulni egyetemen, mindenképp valami informatikai szakon.

Azt tudom, hogy Magyarországon olyan van hogy informatikus mérnök képzés, de itt Angliában kicsit másképp van.

Itt még tovább vannak bontva. Tehát ugyanúgy mérnök informatikus diplomát ad, (computing engineering, Bsc (hons) degree), viszont ezeken belül még választhatunk hogy inkább webfejlesztést, software fejlesztést, networking-et, security-t vagy forensics-t szeretnék alaposabban tanulni. (Meg van még pár más is.)

Szóval abból több és részletesebb óráim lennének amit választok.

Viszont van olyan szak ami Computing IT, vagy csak simán Computing néven indul. (Ezek mindent magukba foglalnak?)


Mit lenne érdemes tanulnom?

Igazából mindegyik érdekel, csak nem tudom mire számítsak, meg nem akarom hogy belerokkanjak olyan nehéz legyen


+Számít az valamit ha College-ban vagy University-ben szerzem a végzettséget? Egyenértékű diplomát (degree-t) ad mindegyik.


Jöhet bármilyen hasznos tipp, infó akár privátban is. Ha szükséges, minden szaknak le tudom írni a moduljait, hogy mikből állnak.



2017. nov. 23. 13:20
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!