Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Megéri iskolát váltanom jövő...

Megéri iskolát váltanom jövő évre?

Figyelt kérdés

Jelenleg 10. osztályos vagyok egy közgazdasági gimmnáziumban,turisztika szakon.0.évfolyamba kezdtem ami egy jo osztaly volt baratsagok alakultak ki majd év végén az osztalyunknak két fele kellett oszlania.Felvett 8 osokat kaptunk magunk mellé akikrol már az első pár hónapban kiderult hogy a legrosszabb társaság.Megbantuk hogy átmentunk,de nem lehetett visszamenni.Már csak 2 év van hátra érettségiig és +2 év 2 szakma megszerzésére.Tavaly beszéltem egy barátommal aki ajánlott egy Újpesti reformatus sulit,az igazgato át is venne szeptemberetol fizika kulonbozeti ellenében.


Az okok amiért otthagynam a sulimat a borzasztó osztalykozosseg,az iskola oktatása és színvonala 1 év alatt romlott igazgató váltás és tanári kar vándorlás után, motiváció elvesztése a szakma iránt.Egy két emberrek vagyok joban az osztalyban az igaziak inkább evfolyambol vannak illetve a legjobb barátaim altalanosbol,akik Ujpestre járnak.Jovoheten megyek be a kivalasztott suliba,de ez egy nagyon fontos döntés lesz,ezért még nem hamarkodok el semmit.A fizika kulonbozetire mindenképp készülnöm kell.



#váltás #benko istvan reformatus gimi
2018. jan. 18. 22:15
 1/6 anonim ***** válasza:
Hát, ha ez rossz és a másik jó, akkor igen.
2018. jan. 18. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Ha az újpesti Benkő Gimnázium venne át akkor tudd, hogy nagyon gyenge gimnázium. Finoman fogalmazva onnan nem mindenki tanul tovább orvosi egyetemre. A benkős diákok között is vannak bunkók akik képesek tönkretenni egy közösséget. Hiába református (áldás, békesség) itt is vannak rossz arcok.

Ha mindenképpen a váltás mellett döntesz akkor a fizika különbözetitől ne félj, mert nem a fizika a fő profilja a sulinak.

2018. jan. 19. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Hát csak a jövő évre nem éri meg. Akkor menj, ha előre elhatározod, hogy ott is maradsz végig. De a Benkő nem szakgimi, ha jól tudom, úgyhogy akkor nem lesz szakmád mégse. Ezt azért nem árt meggondolni.
2018. jan. 20. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
#2 válaszíró eltaláltad pont oda szeretnék menni de nem bánnám mert egy nagyon jó közösségbe kerülnék,a gimi után OKJ mennek elvégezni
2018. jan. 20. 22:55
 5/6 anonim ***** válasza:
A 2-es vagyok. Ha oda szeretnél menni és átvennének akkor menj. Én csak leírtam a véleményemet a Benkőről. Hogy jó közösségbe kerülsz azt majd meglátjuk. Mindenesetre sok sikert az iskolaváltáshoz!
2018. jan. 21. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Egyáltalán nem gond hogy leírtad a véleményedet,sőt ezt is figyelembe veszem.Köszönöm!
2018. jan. 21. 12:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!