Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Neptun szimultán tárgyfelvétel?

Neptun szimultán tárgyfelvétel?

Figyelt kérdés
Próbált már valaki neptunban úgy tárgyat felvenni, hogy két felhasználóval egyszerre van bejelentkezve két külön gépről két külön szerveren, és a tárgyfelvétel kezdetekor egyből mindkét gépről rámegy két különböző tárgynál a felvételre? Ilyenkor mi történik, sikeresen felveszi mindkettőt, vagy csak az elsőt, másodikat, kidob, stb.? Tapasztalatok?

2018. jan. 19. 01:05
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Csak nem első tárgyfelvételed lesz?:D Amúgy ha jól értem, külön gépekről akarsz, ugyanazzal a neptunkóddal belépni? Csak azért kérdem, mert nálam ez nem működött.

Eleve nem is tudtam egyből belépni, mert sor volt, ezért folyamatosan újrapróbálkozott a rendszer. Aztán az egyik beengedett. Elkezdtem a dolgokat csinálni, pár kör után a másik bejelentkezési kísérletemet is beengedte...erre az elsőt kidobta. :D És a gond az, hogy lehet a másodiknál meg összeomlik, és a végén eggyel sem leszel benn.

2018. jan. 19. 01:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Nálunk 2 szerverről engedi, a harmadiknál kirúg mindháromról, ha belépek. Én úgy szoktam, hogy (nálunk működik a 2,3,6,8-as szerver) mobilon belépek mondjuk a kettes szerverre, gépen belépek a 3-asra, vagy ahol van szabad hely a tárgyfelvétel előtt fél órával, addig váltogatok a menüpontok között (ne frissíts, mert kibäsz), hogy ne léptessen ki, a tárgyak megnyitása előtt pár perccel már bejelölöm mobilon, hogy mit szeretnék felvenni, hogy csak a felvételre kelljen kattintani, a gépen meg ugyenezt a másik tárgynál. Mivel nálunk nem pontosan nyitják meg, hanem fél-1 perc késéssel/sietéssel, próbálgatom gépen felvenni már az időpont előtt 1-2 perccel, aztán mikor az egyik kattintásra elkezd tölteni, azonnal rányomok a mobilra is, majd gépen veszem fel a többit sorra.


Nálunk eddig szerencsére csak 2-3 tárgy volt félévente, ami ilyen versengős és relatíve szabadok a szerverek (mindig van hely általában mindenkinek), szóval így mindig fel tudtam venni, amit akartam, viszont hallottam, hogy máshol pár elvetemült ír egy scriptet a felvételre és így mindenkit beelőznek...:( Meg máshol kidobál a szerver, lefagy, meg nincs hely, ilyesmi...

2018. jan. 19. 01:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk ahogy elkezdődik a tárgyfelvétel kidob mindenkit minden szerverről. Amúgy én is azt szoktam hogy telón és gépen is próbálkozok egyszerre aztán ahol előbb működik ott kezdem el felvenni a tárgyakat közben a másikat is frissítem, hogy hátha van szabad hely és belép. Szerencsére már csak pár fix időpontos tárgyam maradt, mert nálunk percek alatt betelnek a jobb időpontok gyakorlatnál úgyhogy facebookon napok óta azt olvason ki milyen időpontot melyikre cserélné. De a lényeg hogy lehet egyszerre kettőről nálunk is. Viszont próbáld ki csak úgy enged-e kettőről belépni, mert volt olyan hogy egy barátnőm be volt lépve a sajátjába és megadta nekem is a belépési adatokat hogy valamit nézzek meg én is viszont azonnal kidobott mindkettőnket, írta is hogy egyszerre nem lehet 2 helyről belépni. Ez tárgyfelvételen kívül volt, szóval ha nálatok is így van beállítva azt most is meg tudod nézni.
2018. jan. 19. 06:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Neptun power up, 3 különböző böngészőből esetleg több eszközről családtagok/barátok bevonásával
2018. jan. 19. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
nálunk kiírja, hogy a párhuzamos belépesek blablabla az előző munkamenetet törültük..
2018. jan. 19. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat! Igazából nálunk enged egyszerre bármennyiszer belépni. Úgy működik a tárgyfelvétel, hogy a különböző karoknak külön nyitják meg, így kb. sose dob ki. De eddig korábban mindig úgy csináltam, hogy két gépről, és amíg az egyiken felvette az adott tárgyat, a másikon kikerestem, felvettem, stb. Tehát felváltva. A mostani kérdésem arra irányul, hogy ha mindkét szerveren egy pillanatban elindítom két külön tárgy felvételét, akkor sikerülni fog-e mindkettő. Két hét múlva lesz tárgyfelvétel, ha addig nem írja meg senki, aki már tapasztalta, tesztelem élesben és majd beírom a választ.
2018. jan. 19. 14:26
 7/7 anonim ***** válasza:
Sikerülni fog, ha nem is dobott ki. :) Amúgy nálunk is kiírja, hogy törli a párhuzamos bejelentkezéseket, de nem csinál semmit.:D
2018. jan. 19. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!