Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Hogy tudtok puskázni egyetemen?

Hogy tudtok puskázni egyetemen?

Figyelt kérdés
Valami jó ötletek kellenének. Csizma??? Telefon?
2018. jan. 19. 11:09
 1/5 anonim ***** válasza:
Nálunk akik puskáztak azok telefonról. De én nem akarnám és nem is merném bejátszani, nem tudom hova jársz, de kicsit rosszabb is lehet a következménye, mint hogy leszid a tanár:D Meg érdeked is hogy megtanuld az adott dolgot.
2018. jan. 19. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 Roflkopter ***** válasza:
100%
Okosóra
2018. jan. 19. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Olyat már láttam hogy valaki lefotózta a vizsgát és elküldte mmsben majd 20 perc múlva jött a megoldás. Nem kapták el.
2018. jan. 19. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Nálunk kipakoltatják a telefont általában a padsor szélére és a számológépet is megnézik :>

Én úgy szoktam, hogy csupa nagybetűvel (Times New, 16, keskeny margó, 1-es sorköz) leírom a szükséges dolgokat, kulcsszavakat (nálunk irdatlan sok a név és a fogalom, képletnél szerintem 18-assal kellene írni), utána nyomtatom PDF-be (16 oldal egy lapon), majd a PDF-et 65-70%-os nagyításban kinyomtatom és lecelluxozom, hogy ne kopjon le vagy mosódjon el. :) Általában csak 2 oldal szokott lenni, így egy kis kártyát kapok, amit szinte bárhova lehet tenni és az ujjaim között tudom nézni. Sosem buktam még le vele és kevésbé para nekem, mint telefonnal, ha egyáltalán lehetne.


Mivel nálunk többnyire sokszáz oldal az anyag, az efféle puskát is csak (legalább felületes) tanulás és kijegyzetelés után lehet használni, de nekem nagy segítség volt attól függetlenül, hogy nem olyan, mint egy mobil, ahol rákeresel egy 100 oldalas doksiban a kulcsszóra és minden megvan.


Ahol lehetett mobilt használni (vagy legalábbis nem parancsolták ki), ott egy félig lehúzott cipzárú kapucnis felső belső oldalába raktam (ha előre hajolsz, jó öblös), így oldalról nem lehetett látni. Volt, aki az almaleve összetevőit cserélte ki adatokkal egy sárga lapra nyomtatva az infót... Van, aki a kezére írja, más csak simán mobilozik... Nem tudom, nekem a mobillal puskázás mindig nagyon szorongató volt.

2018. jan. 19. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Én mobillal szoktam szinte mindig. Széken van a teló vagy a padon,attól függ mennyire figyelnek az adott tárgynál. Elméletre szoktam csak használni.
2018. jan. 20. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!