Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Szerintetek felvesznek a...

Trix74 kérdése:

Szerintetek felvesznek a Nyíregyházi Kölcsey Ferenc Gimnáziumba?

Figyelt kérdés
A Nyíregyházi Kölcsey Ferenc Gimnáziumban szeretnék továbbtanulni magyar-történelem szakon. Mivel szóbeliznem kell így semmi sem biztos, viszont ma írtam meg a központit ami kb.61 pontos lett. A vitt pontom pedig a maximum (pontarányos átszámítással 70) szerintetek felvesznek ha jól megcsinálom a szóbelit töriből?...

2018. jan. 20. 16:15
 1/2 anonim válasza:
A vitt max pont az jó, de a 61 pontos felvételit kicsit kevésnek tartom. Olyan 70+ pont körüli felvételivel már bent vagy. De egy jó szóbelivel még ez feltornázható. Nem tudok mit mondani mert nem tudom hogy hány ponttól vesznek fel de ha a szóbelit jól megcsinálod akkor lehet esélyed.
2018. jan. 27. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Nyugi, szerintem simán bennt vagy!! Légy optimista!
2018. febr. 6. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!