Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » 8. osztályosok! Mit gondoltok...

8. osztályosok! Mit gondoltok a mostani (2018-as) központi felvételiről?

Figyelt kérdés
Pl.: lekipali vagy a pontyos?

2018. jan. 20. 21:22
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
0%
Nehezet vártam, erre meglepően könnyű volt.
2018. jan. 20. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
90%
Magyar tul eroltetett volt,de konnyu.Matek nehez volt..
2018. jan. 20. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
100%
Nekem nem nagyon ment...:/
2018. jan. 20. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
88%

Magyar- kb 48 pont lett. Lekipali, smiley RIP

Matek- kb 40-41. A pontyos és karátos feladat RIP )igaz a pontyosra fél óra után rájöttem XD)

2018. jan. 20. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim válasza:
100%

Szerintem a magyar könnyű volt, bár az a lekipali... fogalmam sincs hogy az mi.

A matek meg nehéz volt. Ennyi.

2018. jan. 20. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
100%

A magyar könnyű volt, bár nem tudom, nem felvételihez méltó. Sokkal nehezebbet vártam, erre kapok egy szmájlisat meg lekipalit és társait. Jó, jó nem panaszkodom, mert végülis könnyű volt, annak meg csak örülni kell :) Főleg a matek után. Legalább van ami felhúzza az összpontszámot...

A matek sem volt annyira nehéz szerintem, volt ennél roszabb is. Például ez a pontyos még mindig jobb mint az a tavalyi golyós. Nekem 3 feladat kivételével minden ment és hibátlan lett. Ez a 3 feladat pedig nem más mint az edényes, a pontyos és a felszín.

2018. jan. 20. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim válasza:
A magyar tényleg nagyon könnyű volt és tényleg nem felvételihez méltó, tehát ha azt mondják, hogy Ady Endre verselemzés arra azt mondom oké nade ez a "Szerized az édi nyelvet" hát én behaltam. A matek szerintem nagyon nehéz volt és nekem nem is ment , örülni fogok a 25 pontomnak
2018. jan. 20. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim válasza:
En 8.os vagyok de nem felveteliztem mert hatosztalyosba jarok. A feladatokat viszont megneztem. Hat a magyar az nevetseges volt mar bocsanat, ocsem 4.es felvetelit irt ma es az is nehezebb volt magyarbol. Lekipali, koviubi porivel es tarsai meg mar nagyon szornyuek. A matek sem volt valami nehez bar az legalabb nem egy vicc volt.
2018. jan. 21. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 A kérdező kommentje:
Köszi a választ mindenkinek!
2018. jan. 21. 09:00
 10/18 anonim válasza:
Nevetségesen könnyű volt mindkettő.
2018. jan. 21. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!