Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » 8. osztályosok! Mit gondoltok...

8. osztályosok! Mit gondoltok a mostani (2018-as) központi felvételiről?

Figyelt kérdés
Pl.: lekipali vagy a pontyos?

2018. jan. 20. 21:22
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
100%
Emberek! A LEKIPALI lelváros palacsinta, aki nem tudná.:) Én mikor írtam a magyart, megláttam, hogy koviubi pörivel...ott leesett, hogy szivatás lesz a matekba, külömben nem lenne ilyen könnyű a magyar. A mateknál azt hittem az edényes feladatnál lehasalok. Nem tudtam, ahogy a pontyosat, és a karátosat sem. A többi hibátlan lett. 25 pont körülire számítok.
2018. jan. 21. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
a magyaron elég sokat mosolyogtam a smiley-s részeken is :D elég könnyű volt bár az sem volt a legjobb. a matek? pf 2-5 pontom lehetett max :/
2018. jan. 21. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim válasza:
100%
24 karátos koviubi ponty porivel egyenruhában. Milyen emojival jellemeznéd?
2018. jan. 21. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim válasza:

A magyar szerintem elé jó lett, de a matekot totálisan elrontottam.

Ki kapta még azt, hogy 8 ponty volt a tóban?

2018. jan. 21. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
ugyan már jó ez központin úgyse múlik sok. A komolyabb gimikben úgyis elbeszélgetés van ha úgy alakul. Legalább kicsit a fiataloknak kedveztek most.
2018. jan. 21. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim válasza:
14-es válaszoló. Nekem is 8 jött ki és én olyan magabiztos voltam vele 😂
2018. jan. 21. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
Nagyon nehéz volt a matek! nekem sem ment.
2018. jan. 22. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:

Magyar: Röhögve csináltam meg, maximum 3 hibapontot tudtam összeszámolni. :D Szinte sírtam a röhögéstől végig az egész feladatsoron, de nekem is motoszkált a fejemben, hogy a matek ezek szerint baromi nagy kicseszés lesz. :D

És bejött a megérzésem.

Matek: Az edényesre felírtam valamilyen egyenletet, de nekem mindössze 3 dl jött ki (utólag gondoltam bele, hogy az egyikből eleve 3,6 dl-t öntöttek ki... :D Szívás.), a pontyosat röhögve csináltam meg (abban az egy feladatban vagyok teljesen biztos, hogy hibátlan lett), a karátosat pedig úgy oldottam meg, hogy kivontam a 24-ből a 8-at, így 16 karátra jött ki az eredmény. :D Amúgy nem tudom, hogy gondolták, hogy MATEK felvételibe KÉMIA VERSENYFELADATOT raknak bele, de mindegy is. Összesen 17-20 pontra számítok. Hát, ez van. Elcsesztem. :D

2018. jan. 23. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!