Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Könyvtári könyvbe bele lehet...

Könyvtári könyvbe bele lehet írni?

Figyelt kérdés

Tudom, hogy nem.

Tele volt írogatva, mikor kivettem.

Ezért én sem kíméltem, segítettem az utókornak,megoldani a feladatomat.


2018. jan. 21. 17:34
 1/3 anonim ***** válasza:
Ha már úgyis teleírtad, akkor mi értelme a kérdésnek?
2018. jan. 21. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

De úgy adták oda is, én is írtam bele.

Hogy rám fogják-e, lesz-e baj?

2018. jan. 21. 17:48
 3/3 anonim ***** válasza:

Nem lesz, mivel előtted is volt benne firka, valószínűleg vagy leverték az illetőn visszavételkor, vagy leszarták. Ha valaki szól érte, nem vehetnek elő téged, mert nem tudják bizonyítani, melyik firka új és melyik nem.:D


Én is írtam már bele könyvbe, igaz, grafittal. Kövi félévben kivettem a könyvet megint a tárgyunk második részéhez és konkrétan egy komplett levelezés volt benne. Az egyik kijavított valamit abban, amit írtam, a másik utána tollal írta, hogy köszöni a munkánk, végre érti, a harmadik kérdezte, hogy "ti is annál a g...ci XY-nál vizsgáztatok?"... :DDD Rohadt jót nevettem rajta. Persze ez az ábrák körüli fehér részen zajlott, ahova a magyarázatokat írtam, így nem tette az anyagot tanulhatatlanná.

2018. jan. 21. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!