Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Gyengébb gimiket írnátok a...

Gyengébb gimiket írnátok a belvárosban?

Figyelt kérdés
V., VI., VII., VIII., IX. stb. kerületekben, kerületeknél?

2018. jan. 22. 12:12
 1/7 anonim ***** válasza:
40%
Vörösmarty
2018. jan. 22. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Szinyei
2018. jan. 22. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm!
2018. jan. 22. 13:21
 4/7 anonim ***** válasza:
8Ker Lakatos Menyhért Gimnázium
2018. jan. 22. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Mit értesz gyenge alatt? Hány pontos a központid kb? Vörösmartyba kb 60 pont felett és 4-es átlag felett lehet bejutni, nem mondanám gyengének. De aki pl a Fazekashoz hasonlítja annak gyenge. Szerintem olyan közepes.
2018. jan. 23. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Szerintem közepes, olyan 60-65-körüli központitól, 4,5-ös átlaggal talán, egy jó szóbelivel:

Kölcsey, Vörösmarty, Leövey


Picit gyengébb: Xántus (fizetős),Fasori Evangélius Gimnázium, Lónyay utcai Református Gimnázium, Szent-Györgyi Albert Gimnázium, Színyei Merse Pál Gimnázium, Petőfi Sándor Gimnázium (ez első kerület de nagyon közel van az általad megadotthoz)


Még gyengébb: Alsóerdősori Bárdos Lajos Gimnázium,Weöres Sándor Gimnázium


Vannak még ezeknél is gyengébbek, de akkor már tényleg inkább egy szakgimnázium.

2018. jan. 23. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Az eredményt holnap tudom meg. Sajnos a matek miatt úgy érzem kevés lesz.
2018. jan. 25. 16:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!