Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Osztályozóvizsgát bárki tehet?

Osztályozóvizsgát bárki tehet?

Figyelt kérdés

Már korábban elvégeztem egy szakot egyetemen, de most szeretnék egy másikat is (sajnos már csak önköltésgesen tudom), de még így is elég magas volt tavaly a pontszám. Egy emeltszintű érettségit fogok tenni májusban, a középszintűek eredményeit megtartom. A pontszámításkor figyelembe veszik a középiskolai 11-12.-es eredményeimet, viszont a történelem hármas, a többi ötös. (Nagyon rossz viszonyom volt a tanárommal és nem voltam hajlandó tanulni történelmet, amit már kissé bánok...)

Az lenne a kérdésem, hogy történelemből tudok valahol osztályozóvizsgát tenni 11-12.-es anyagból, mert minden egyes pontot szeretnék összegyűjteni, itt viszont 8 pontot tudnék javítani, ha felhozom ötösre. Lehetséges ez?


2018. jan. 22. 12:43
 1/2 anonim ***** válasza:
A középiskolai eredményeiden utólag nem javíthatsz, próbálj meg duplázásra hajtani.
2018. jan. 22. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Ahogy az első is írja. A középiskolai eredményeken nem lehet változtatni, viszont duplázással ezt nem fogják figyelembe venni. Ha szükséges, akkor az emelt érettségi mellett érettségizz újra egy másik tárgyból is! Vagy tegyél nyelvvizsgát, ha még nincs.
2018. jan. 22. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!