Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » 2018 informatika középszintű...

Necrox kérdése:

2018 informatika középszintű érettségi szóbeli tételsor?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Segítségre lenne szükségem. Távoktatásban járok gimnáziumba és idén érettségizem előrehozottan informatikából. Szükségem lenne az idei évre vonatkozó 20 tétel címére. Ha esetleg valaki le tudná nekem írni,hálás lennék érte. Megtaláltam az emeltszintre vonatkozókat,de amit én keresek,azt nem.

Előre is köszönöm a segítséget!



2018. jan. 22. 13:52
 1/2 anonim ***** válasza:
Az iskoládtól kérd!
2018. jan. 22. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Szia! A tanárodtól kérdezd,akihez jársz, mert nálunk ő mondta meg, mivel középszinten a tanároknak van valamennyi választási lehetosége, hogy melyik tételeket rakják bele, vagy épp vegyék ki a tételsorbol. Legalábbis nekunk ezt mondták tavaly.Szoval tanároknál érdeklődj :)
2018. jan. 22. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!