Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Békéssy György szakgimi Bp...

Békéssy György szakgimi Bp XVII. ker milyen? Tud róla valaki véleményt írni? Nagyon régi válaszokat találtam csak és jó lenne egy frissebb vélemény.

Figyelt kérdés

2018. jan. 26. 07:33
 1/4 A kérdező kommentje:
? Senki nincs a XVII-kerből?
2018. jan. 31. 09:27
 2/4 anonim ***** válasza:
Szia! 17 ker-i vagyok. Arrol az iskolarol nem sok jot hallottam, voltam nyiltnapon. Ha csak tengodni akarsz meg qrvulni, zülleni, akkor neked valo. Nem egy jo iskola.
2018. febr. 2. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszi! igazából nem tudtam milyen suli. de akkor keresek heLyette mást.
2018. febr. 2. 18:08
 4/4 anonim válasza:

Látom, hogy a kérdés tavalyi, de bosszant amikor úgy nyilvánítanak véleményt, hogy az illetőnek nincs saját tapasztalata, csak mások véleménye alapján osztja az észt.

Szerintem egyáltalán nem rossz iskola! A tanárok nagy része jó, van aki egyenesen nagyon cuki! Persze van néhány fura tanár is, de hol nincs? A diákok vegyesek, osztálytól is függ. A turizmus a legerősebb. Én oda járok, de vannak más osztályból is ismerőseim, tök normálisak. Az eladó osztály egy kicsit gáz, de az nem is szakgimi.

2019. márc. 1. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!