Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Véleményt szeretnék kérni...

Véleményt szeretnék kérni békéscsabai Andrássy Gyula Gimnázium (régi Rózsa gimi)? Többi lejjebˇ!

Figyelt kérdés
azért szeretnék véleményt mert oda szeretnék menni továbbtanulni, aki esetleg oda járt vagy jár véleményt kérek hogy milyen a suli
2010. júl. 24. 15:40
 1/6 anonim ***** válasza:
0%
Én gszis voltam, így csak külsősként tudok nyilatkozni. Ami biztos, hogy humán beállítottságú iskola. A legtöbb diák a való életben nagyon buta, pusztán lexikális tudást szereznek amit legtöbbször nem tudnak hasznosítani az életben. Inkább csak betanítják nekik a dolgokat. Ha valami olyannal találkoztak amire nem készítették fel őket akkor csak habognak, ezért lett elég gyenge az érettségijük is matekból. Előny viszont a sok jó csajszi! :D
2010. júl. 24. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
köszi a választ
2010. júl. 25. 14:28
 3/6 anonim ***** válasza:
Hát, ez nem teljesen van így, már ne is haragudj. Én is itt tanulok és nincs sok olyan diák, akire a fent említettek a jellemzőek. De ha mégis, nekik is megvan a saját személyiségük, ami miatt ezektől el lehet tekinteni. Azt is lehet mondani, hogy a pezsgő diákélet itt nem jellemző, van 2 rendezvény év elején aztán csitu van és tanuljál.
2011. jún. 21. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Nem csak humán beállítottságú, hanem rengetegen vannak, akik a Reál pályát választják. Van erre 2 külön szak, a Reál D-s osztály és a B osztály biológia csoportja.
2011. jún. 21. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Feltételezem most fogsz ballagni,kedves kérdező.;) Hogy tetszett a suli?Én is azt jelöltem elsőnek,a humánt.;)) 14/L
2014. jan. 25. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Odamentél?

Felvettek?

2014. márc. 3. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!