Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Légyszíves írjon valaki, hogy...

Légyszíves írjon valaki, hogy milyen a József Attila Gimnázium, milyen a hangulat, osztályok? Angol-spanyol nyelvi orientációs osztályba mennék, de más osztályról is érdekel a válasz.

Figyelt kérdés
2018. jan. 26. 10:24
 1/2 anonim ***** válasza:

Most vagyok végzős és már előre fáj a szívem, hogy el kell ballagnunk.

A közösség nagyon jó, rengeteg program van, ami arra hivatott, hogy jól érezzék magukat a diákok. Van neolatin vetélkedő például - ez téged spanyolosként érinthet. Aztán ott vannak a JAG napok (sport vetélkedő, teremfestés), filmtábor, humán vetélkedő, Christmas Party és egyéb pici apróságok.

A tanárok közül a mi osztályunk szerintem elég jókat kapott, párnak nagyon-nagyon sok dolgot köszönhetek, mindig segítettek, amiben csak tudtak. Nyilván akadnak itt is, mint mindenhol, olyan tanárok, akik annyira szerintünk nem jók. Viszont ez nem jelent akkora problémát, meg aztán ahány diák... annyi változó tanulási módszer, biztos akad, aki meg náluk tud a legjobban teljesíteni.

Tanárokhoz kapcsolódóan: szalagavató alott van egy bankett a végzősöknek, ez hagyomány. Erre a bankettre idén a tanári kar egy fél órás!! színdarabot rakott össze. Mondanom sem kell, zseniális lett.:) Olyannyira, hogy az Ajándékkosáron meg kellett ismételniük.

Egyébként a mienk is nyelvi orientált osztály, szerintem szerethető választás, pláne ha érdekel a második nyelv és nem csak úgy választasz valamit, hogy legyen mert kötelező.

Elsőre azt hiszem ennyi jutott eszembe, de ha kérdésed van, akkor szívesen válaszolok bármire.

2018. jan. 26. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Én nem vagyok spanyol nyekes de a biosz-tagozat elég jó, inkább elméleti beszélgetések, de vannak kísérletek is.

Most vagyok kilencedikes, a gólyatábor nagyon jó volt, ősszel és tavasszal terepgyakorlatok, színházlátogatások, christmas party, neolatin est, ajándékkosár, Jag napok, foci, kosár mérkőzések stb.


Ja és sok jófej tanár van, a szalagavatóra szánt szindarabjuk olyan jól sikerült, hogy az ajándékkosáron is előadták.

2018. jan. 31. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!