Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Van esélyem a DE Kossuth...

Van esélyem a DE Kossuth Lajos Gyakorló Gimnáziumba vagy a Tóth Gimnáziumba? Tóth-ba 50 pont ugye a szóbeli max pont?

Figyelt kérdés

20-án szerintem nagyon elrontottam az írásbelit (a Kossuthban írtam meg). Matek 35, magyar 32-t, összesen 67-et. Ma fellebeztünk még 4 pontért, remélem el is fogadják. A hozott pontjaim mindkét gimnáziumban max azaz 50 pont. A tanárok szerint semmi sincs még veszve. De én nem hinném, hogy tényleg mindenki olyan rosszat írt volna.

1. Kossuth: gazdasági

2. Kossuth: műszaki

3. Kossuth: jogi

4. Kossuth: biosz kêmia

5. TÁG: gazdasági

6. TÁG: műszaki.

Köszönºm, ha válaszoltok😖



2018. jan. 26. 16:40
 1/6 A kérdező kommentje:
*Az Árpád kimaradt.
2018. jan. 26. 18:28
 2/6 anonim ***** válasza:

Figyelj szerintem sincs semmi veszve

Még simán bekerülhetsz maxos szóbelivel

Ne aggódj

2018. jan. 27. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm, hogy válaszoltál☺. Már szinte minsenkinek az agyára megyek vele. Ez úgy mond egy nagy álmom, remélem tényleg úgy lesz😖.
2018. jan. 27. 18:15
 4/6 anonim ***** válasza:
Kedves Kérdező! Azóta van ideiglenes rangsor. Hogy állsz, milyen pontokat gyűjtöttél?
2018. márc. 10. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Max. pontszámot kaptam és elégé úgy tűnik, hogy bejutottam (jogira)...

Tudom, hogy fent van és amúgy már elég régen írtam ki. Akkor mèg a szóbelik sem kezdődtek el.

2018. márc. 10. 20:00
 6/6 anonim válasza:
Szia!A jogi tagozaton hogyan zajlott a szóbeli?
2020. máj. 31. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!