Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Mit tehetnék? Válasszak? Vagy...

Mit tehetnék? Válasszak? Vagy van megoldás?

Figyelt kérdés
Már egy jó ideje azon gondolkozom, hogy turisztika, vendéglátás szakon szeretnék továbbtanulni, de nem tudom, hogy pl.: rendezvényszervezői szakmában tanulni mennyire lenne "nyereséges" számomra. Ugyanis elég egészségmániás vagyok, és a sport jelenleg is az életem szerves részét képezi, nagyon fontos számomra. Ugyan még csak pár hónapja kezdtem el komolyabban sportolni, de szeretném, ha továbbra is be tudnám iktatni a hétköznapjaimba... az a probléma, hogy sportsuliba már nem is jelentkezhetnék, mert egy tesi érettségit biztos nem tudnék kivitelezni. Az sem biztos, hogy tudnám tartani a tempót, mert még kezdőnek számítok ilyen téren. A rendezvényszervezés is a szívügyem, már volt alkalmam belekóstolni, nagyon szeretem... nem tudom, ilyenkor mitévő lehetnék. Egy rendezvényszervező folyton talpon van, alig van ideje... de az edzést sem tenném le szívesen...
2018. jan. 27. 17:29
 1/1 anonim ***** válasza:
Teljesen mindegy melyikre mész, mert azzal az oklevéllel nem lehet elhelyezkedni. Rendezvényt szervezni bárki tud, akinek van egy kis talpraesettsége, nem is értem mit lehet azon évekig ragozni... Jelentkezz inkább egy okj-s vendéglátói tanfolyamra, legyen 2 nyelvvizsgád, azzal biztos állásod lesz. Akár külföldön is.
2018. jan. 27. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!