Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Kit valasszak es miert? Ti...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kit valasszak es miert? Ti hogy dontenetek? Van erre egyaltalan megoldas?

Figyelt kérdés
21 eves vagyok masfele eve egyutt vayok egy fiuval.O 25 eves. Sokmindenen keresztul mentunk mar...nagyon szeretjuk egymast, de gyakran veszekedunk.Egyutt terveztunk es tervezunk is....rendes, aranyos, kedves,...vannak hibai ahogy nekem is,de a legfontosabb tudom h szeret es nagyon ragaszkodo tipus. Par honapja kulfoldon dolgozom es interneten tudjuk tartani a kapcsolatot...sokat beszelunk, rengeteget feltekenykedik, szeretne ha csak bent ulnek a hazban, nem mennek sehova, sok a szabadidom szivesen eljarok szetnezni....vannak uj barataim....voltam otthon is nagyon szep 10 napot toltottunk egyutt....mar gyerekrol is volt szo meg hazassagrol....viszont miota visszajottem...allandoan zarol hogy menjek haza...ha nem megyek elhagy, meg h en biztos mas pasikkal flortolok, meg megcsalom, stb...honapok ota ez ment es ez megy....az oruletbe kergetett a feltekenysegevel...mikozbe semmi oka nem volt ra.Talan ennek koszonheto hogy o maga belekergetett egy masik ferfi karjaiba. 30 eves...e s teljesen mas mint a baratom...azt hiszem mindketten vonzodunk egymashoz....regota beszelgetunk, talalkozgatunk es egyre melyulo kapcsolatrol van szo...egyikunk se meri kimondani de latom hogy o is azt erzi amit en.Viszont o ugy tudja szakitottm a parmmal es szabad vagyok.Tudom nagy hiba de ne okoljatok...a parom az oruletbe kergetett a gyanusitgatasaval es amikor ezt a pasit megismertem csakazert se mondtam meg neki h van jo ideje baratom.Nem gondoltam hogy esetleg tenyleg bele szerethetek.Nem tuom mi tevo legyek....ez a mostani ficko annyira mas....mas tipus, megfontolt, latom nem akar elsietni semmit.Mindkettojukhoz vonzodom....es nem tudom hogy ha egyszer csokra vagy barmi masra sor kerulne nemet tudneke mondani...mindkettoben van valami es keptelen vagyok valasztani...nem tudnak egymasrol szerencsere.Mar arra is gondoltam h lehet mindkettojuket hagynom kene es keresni egy 3kat akiben megvan minden amire szuksegem van....Tanacstalan vagyok..nem akarom egyiket se elvesziteni...fontosak nekem.Viszont ez a pasi itt van a baratom otthon...meddig lehet ezt csinalni h itt vele otthon meg vele...ahhhhhhh beleorulok, raadasul neten is altalaban egyszerre irnak...es sokszor az ujat reszesitem elonyben...mert ugye baratom nem birja elfogadni h itt vagyokDe nem mehetek haza munkanelkulinek...azt varja h adjak fel mindent...valahol azt erzem h onzo....nem hagy ervenyesulni de akkor is szeretem...szeretni valo ember..ebbe is kezdek bele szeretni....segitsetek!!!!!!valaki hasonlo helyzetbe?nem akarok ket szek kozott a foldre esni!
2009. ápr. 26. 19:22
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
75%
Nincs lehetősége a barátodnak is utánad menni külföldre? Sokkal több és jobbak a lehetőségek, mint itthon...
2009. ápr. 26. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
nem akar...neki jo otthon...van vallalkozasa....fogalmam sincs mi lsz....honapok ota vele is meg a masikkal is...megorulok
2009. ápr. 26. 19:30
 3/11 anonim ***** válasza:
66%
Hát hallod... Nem is tudom, akkor mit írjak. Azt hittem ki tudna menni külföldre. Én a helyedben lehet, hogy azt csinálnám, hogy teljes energiámmal a munkámra koncentrálnék meg keresnék vmi új, izgalmas hobbit, ami lefoglal. Persze lehet, hogy ez meg menekülés? Hát nem tudom. Amúgy meddig tervezed még, hogy külföldön maradsz?
2009. ápr. 26. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Egy evig meg egesz biztosan itt leszek.....
2009. ápr. 26. 19:41
 5/11 anonim ***** válasza:
Uhh... Próbálj vele mindent megbeszélni őszintén. Valahogy próbálj meg hazamenni 1-2 napra vagy találkozzatok félúton vagy vmi. És keressetek együtt megoldást, mert jól érzed, hogy ez így nem mehet hosszú távon. Egy nagy beszélgetésnél kiderül, hogy ér -e annyit a kapcsolat, hogy kibírjátok még egy évig. Illetve akkor közösen tudtok vmi megoldást találni. Ha nem, akkor lehet, hogy el kéne engednetek egymást. De ennyit mindenképp megérdemeltek.
2009. ápr. 26. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Ha szereted és hiszel a közös jövőtökben, akkor menj haza és ne a következményekkel foglalkozz. Egy kapcsolatot így széthúzni emberileg nagyon megterhelő dolog, ha csak nyugodtan ülne, valószínű kevésbé szeretne és kevésbé érdekelné mi lesz veletek. Az a baj, hogy Te egy oldalt látsz, a munkád, a feladatod, meg az új pasit, ő viszont az látja, hogy a szerelme a világ végén van és nem érzi magát biztonságban.
2009. ápr. 27. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim válasza:
Szerintem keress 3.pasit akiben mind2 fél megtalálható...bár te döntesz...a szívedre halgass!Sok sikert!
2010. febr. 9. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Szerintem te ezt az itthoni pasit nem szereted, csak biztonságban érzed magad mellette. Már régen unod... a féltékenykedéseit, az önbizalomhiányát, meg azt, hogy olyan ...jó ember. Valami izgalmasabbra vágysz, amit ott kinn meg is kapsz a másiktól, de az meg bizonytalan. Hát.. dönts te!
2010. febr. 9. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Sztem nincs igaza az utolsó válaszadónak. Valószínűleg szereted te az otthon maradt pasidat. Megértelek. Én is nagyon szívesen mennék külföldre. De a párom, akivel már szakítottam, ő itthon volt, és nem is valószínű,hogy kijött volna velem, szóval én maradtam volna vele itthon. Lehet, hogy rosszabb körülmények között éltünk volna, de együtt lettünk volna. El kell dönteni, hogy mi a fontosabb, a munkád, vagy a családod. Hozzátenném,hogy karrierista vagyok, de a karrierem hozzáigazítottam volna. Nem biztos, hogy helyesen döntöttem volna, de nekem nagy szükségem lett volna rá, és nagyon szerettem, és még mindig szeretem. Ha nem tudod hozzáigazítani a karriered, akkor csak időhúzást csinálsz vele. De abba gondolj bele, hogy te míg már gyakorlatilag új életet kezdtél külföldön, ő rád vár... Legalábbis a leírtakból úgy tűnik.
2010. febr. 9. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

1. A barátod jogosan aggódik miattad de a lehető legrosszabb módon!


2. Az hogy lakat alatt akar tartani és elzárni a világtól az nem megengedhető! Ennyire senki nem mászhat bele a másik szabad akaratába! Ez ellen küzdj mindn erőddel, mert boldogtalan leszel.


3. Az új pasihoz azért vonzódtál szerintem mert magányos voltál. Ha másik jött volna akkor most egy másikhoz vonzódnál. Különbséget kell tudni tenni, a valódi indíttatású érzelmek és a pótlások között.


4. Az új pasi még kéznél van, de amikor haza jössz, akkor már nem lesz.


Az írásodból azt látom hogy hiányzik belőled az akaraterő és a tisztánlátás. Jön egy probléma és te bedobod a döglött hal effektust, és csak sodor az ár.

2010. febr. 10. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!