Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » A Tóth Árpád Gimnáziumban...

A Tóth Árpád Gimnáziumban (Debrecen) hogyan számítják a vitt pontokat?

Figyelt kérdés

5.-ben és 6.-ban kitűnő voltam, tavaly évvégén két négyesem volt, most pedig a félévimben egy négyesem lesz. Ez hány pontot ér? Az átlag szerint számítják, vagy a jegyek alapján, hogy egy négyes pl. -2 pont?

Illetve az elmúlt években kb. mennyi ponttal jutott be az utolsó Nyek Magyar-Történelem, vagy Nyek Angolra?

A válaszokat előre is köszönöm!



2018. jan. 27. 21:51
 1/9 anonim válasza:
61%
Főleg a felvételin szerzett pontszámok számítanak
2018. jan. 27. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Kb. két percbe telt megkeresni. A dokumentum 1.3 pontja alatt találod a pontszámítás módját.

[link]

2018. jan. 27. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Ezt én is megtaláltam, de nem részletezik, hogy az ötven pontból mennyit vonnak le három négyesért.
2018. jan. 27. 22:38
 4/9 anonim ***** válasza:
27%
ne menj nyekre . szar. meg fogod banni, hogy 5 eveset valasztottal. en is megbantam :)
2018. jan. 31. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 PioDVD ***** válasza:

4-es válasz:

Biztos vagy ebben? Én még nem tudom, de egyrészt átlagról ír a TÁG (az persze lehet többféle), a pont levonásnak átlagoláshoz nincs köze, másrészt a korábbi évek minimum pontjai mind tört pontok, az meg csak az átlagból jöhet, írásbeli, szóbeli égész pontos.

2018. febr. 2. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 PioDVD ***** válasza:

De miért lenne 47?

Visz kb. 40 jegyet (10 tárgy, de nincs mindből 4 jegy), ebből 3 4-es, a többi 5-ös. Kb. 4.9-es átlag, szvsz az kb. 49 pont.

2018. febr. 2. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 PioDVD ***** válasza:

Jav:

Szóval kb. 30 jegy, 27 5-ös,3 4-es,az átlag pont' 4.9.

2018. febr. 2. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen mindenki válaszát! :)


Végül az átlag tízszeresét számították.

2018. febr. 27. 17:38
 9/9 A kérdező kommentje:
Mi történt a másik 3 válasszal?
2018. febr. 27. 21:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!