Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Debreceni Tóth Árpád Gimnázium...

Debreceni Tóth Árpád Gimnázium NYEK magyar-töri szak?

Figyelt kérdés

Lenne pár kérdésem a nyek magyar töri szakkal kapcsolódóan.

Utalok énekelni és nincs is hangom. A gimibe kell magamban énekelni jegyre vagy csak úgy?

A töri szobelire vannak kidolgozott tételek vagy nekem kell kidolgozni őket?

Egy hónap múlva lesz a szóbeli és szerintetek késő elkezdeni tanulni rá?

Van esélyem bejutni 65 pontos felvetelivel? (45 lett a magyar)



2018. jan. 25. 22:22
 1/2 anonim ***** válasza:
Szia! Gondolom jelenleg is tanulsz törit. Az előző tananyagot pedig átismétled. Az énekléssel biztosan sok kamasz érez hasonlóképpen. Szerintem ezt a tanárok is tudják. Csak nem halt még bele senki. Fel a fejjel. Sok sikert a szóbelihez. A fiam is oda készül matek töri tagozatra. 84 pont lett a felvételi eredménye.
2018. jan. 27. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Szia, 3 éve végeztem a tágban magyar torin :)


Az enektanar jofej, ne izgulj emiatt! Ha latja hogy probalkozol akkor nincs para. Nem keso elkezdeni, idoben vagy, csak kezdd el! :)


A pontszamokat nem ismerem, nem tudom mennyi az atlag, de ha jok a bizonyitvanyodban a jegyek es a szobelire is keszulsz, akkor menni fog. Ha van kerdesed irj nyugodtan.


Neked kell oket kidolgozni, ami tok jo mert kozben nagyon sokat tanulhatsz vele.

2019. jan. 28. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!