Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » ELTE-GTK vagy BME-GTK? (nemzet...

ELTE-GTK vagy BME-GTK? (nemzetközi gazdálkodás)

Figyelt kérdés
Ugye most nagy átváltozáson mennek keresztül, 2.-nak melyiket jelöljem ezek közül? 1. a BGE, ahol most tanulok, FOSZK NG után ott folytatnám, de azért bejelölök 2.-at és 3.-at is a biztonság kedvéért, ha nem lenne meg a ponthatár. 3. a METU lenne, szóval az elte és a bme között vaciálok, de úgy olvastam, hogy a tanárok elmennek a BME-ből az ELTE-re. De az ELTE-n meg most indul ez az egész, félek, hogy káosz lesz.
2018. jan. 28. 20:38
 1/2 anonim ***** válasza:
Szerintem a BME-re menj. Bár mindkettő helyen nagy a káosz :). Bár kitudja, lehet a BME-n addigra megoldodnának a problémák.
2018. febr. 1. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Én most BME-re járok, elsőéves vagyok, de semmilyen káoszt nem érzek. Azokat érintette nehezen a dolog, akiket tanították a tanárok akik elmentek. Viszont téged nem fognak, tehát semmit sem fogsz belőle észrevenni.
2018. febr. 12. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!