Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Felkészülés nagyon gyorsan?

Felkészülés nagyon gyorsan?

Figyelt kérdés

Szóval van egy vizsgán ami szerdán lesz. Uv hét van,de én először mehetek belőle.

Konkrétan semmit nem tudok, 14 vizsgám volt,erre nem maradt időm. Kicsit túltoltam a krediteket.

MUSZÁJ átmennem! Van egy 250 oldalas könyvem és 12 dia. Dia elvileg nem elég. Kifejtős kérdések lesznek. Hogyan tudnék minimum egy kettest kapni? A tárgy eu-politikáról szól.

Minden tippet szívesen fogadok.

Help pls!

20L



2018. jan. 29. 19:04
 1/5 anonim ***** válasza:
51%

Allj neki most mindenkepp ne aludj addig, tanulj csak mindem masodik fejezetet es akkor 50℅ az eselyed.

De tanulj tanulj tanulj tanulj! 250 nem sok

2018. jan. 29. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

A 12 dia gondolom 12 diasor, nem?

Ha voltál benn órákon, akkor nagyjából tudhatod, mik a súlyponti témák, azokra koncentrálj!

Minden témánál először csak pár kulcsszót tanulj meg és folyamatosan bővítsd, ameddig tudod.

Attól függően, hogy milyen típus vagy vagy a mai éjszakát húzd meg vagy a holnapit, de azért úgy 4-5 aludnod kellene minden éjszaka.

2018. jan. 29. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Sajna ütközés miatt nem voltam bent,csak utsó órán:/

Megpróbálom a diákról a fő címeket kiszedni a könyvből részletesebben.

És nem alszom szerdáig:/

Köszi

2018. jan. 29. 22:23
 4/5 anonim ***** válasza:
Hogy sikerült?
2018. febr. 5. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Most velem is ez van.
2018. febr. 5. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!