Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Felvi.hu n jelentkezés egyetemre?

Boseman kérdése:

Felvi.hu n jelentkezés egyetemre?

Figyelt kérdés

Jelentkeztem a felvi.hu n egyetemre . Ugye az ember végigzongorázza a kitöltendő dolgokat ,ha jól értelmeztem kitöltöd a végén a hitelesítésnél kinyomtatod a pdf et elpostázod.Ez így oké is , meg is történt.

De az már nincs feltűntetve ,hogy ezek válaszolni fognak valamit ,ha megkapták?Vagy csak akkor kapok választ ha felvettek vagy nem febr.20 után?

Az elektronikus jelentkezés befejeztével sincs semmi ,üzenet ,hogy Sikeresen befejezte jelentkezését... vagy elfogadtuk felvételi kérelmét... semmi



2018. jan. 30. 20:59
 1/3 anonim ***** válasza:
Nem küldenek semmit.
2018. jan. 30. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nem lesz semmi válasz, annyit fogsz látni, hogy a hitelesítve felirat is zöld lesz. Én is idén felvételizek, csak én még nem küldtem el a jelentkezésemet, így ezt még nem látom.
2018. jan. 31. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Arra, hogy felvettek-e vagy sem, július 20-a után kapsz választ. (Bár tény, február 20-a után van az is.)

Itt a menetrend:

[link]

2018. jan. 31. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!