Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Tudtok nagyon gyenge gímiket...

Kutya0920 kérdése:

Tudtok nagyon gyenge gímiket sos ahová könnyű bekerülni?

Figyelt kérdés

A tanulmányi átlagom elég gyére sikerült de gímibe szeretnék menni tudtok valami gyengét ahova felverhetnének sürgő Budapest Érd Budaörs és Törökbálint ezek jöhetnek szóba és jó lenne ha lenne bene infó tagozat és van olyan iskola láttam ahol plusz pont ha vb első 6 ba bent voltál harmadik lettem

Köszi



2018. jan. 30. 21:30
 1/5 anonim válasza:
89%
,,felverhetnének" ne haragudj, de szakadok rajtad xD
2018. jan. 30. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
79%
Szerintem ne erőltesd a gimit ilyen nyelvtannal. De ne szomorkodj, kiváló lakatos, vagy kőműves lehet belőled.
2018. jan. 30. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Telefonról irok segfejek
2018. jan. 30. 22:31
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Hello,én nem vagyok jártas a környéken gimnáziumok tekintetében, de szerintem nézd meg, mik vannak a közeledben; keresd ki valami listából, hogy melyik iskola van járható közelségben; aztán itt írd be a keresésbe, hogy "mi a véleményetek erről meg erről az iskoláról", tehát ilyen jellegű kérdéseket nézzél, szóval azoknak az iskoláknak a nevét írd be a Gyakori keresőjébe; vagy hogy "Az XY mennyire erős suli" ,meg "Szerintetek felvesznek/bejutok a mittoménmibe ezzel az átlaggal? Ilyen jellegű kérdéseket szoktam látni, és szerintem ott nézz szét. Hogy melyikről írják azt, hogy békés a diákélet.
2018. jan. 30. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Sport tagozatos osztályt keress oda bizti bekerülsz. Bp-en van ilyen a Leövey gimiben,de több szakgimiben is indítanak. Ilyen pl. Az Egressy Gábor szakgimi. Nézz körül. Sok sikert!
2018. jan. 31. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!