Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Milyen a Ring Szakképző...

Milyen a Ring Szakképző iskola Pesten? Valószinüleg oda jelentkezek szakács képzésre esti tagozatra, mert elég olcsó, kiváncsi vagyok kinek mi a tapasztalata. Esetleg valaki jön oda szeptembertől?

Figyelt kérdés
2010. jún. 6. 18:07
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
szia, én is ugyanerre akarnék, szakács-esti:) Te már intéztél valamit?
2010. júl. 23. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim válasza:
szia én is pont ma hallottam erről a suliról, és elég komolyan fontolóra vettem a szakács esti képzést...most már kiváncsi vagyok a a további válaszokra.XD
2010. júl. 30. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
utolsó, miket hallottál? mert én eddig nem sok jót.. de azért reménykedem, hogy nem annyira laza, mint aminek mondják.
2010. júl. 31. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim válasza:

utolsó vagyok.

igazából semmi konkrétat nem hallottam róla, csak az egyik barátnőm mesélt róla, hogy van ez a suli.igazság szerint én már beiratkoztam egy másik iskolába, csak az nagyon messze van, és mivel ez a sokkal közelebb lenne hozzám ezért keltette fel a figyelmemet.de a barátnőm azt mondta, hogy szimpatikusak voltak ott az emberek és segítőkészek.viszont nem a legmodernebb...és te pontosan mit hallottál? de hetente csak két alkalommal van suli, és még így is laza?!a héten fogok majd bemenni és ha lesz majd róla személyes tapasztalatom írok!

2010. aug. 1. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:

köszi! Hát én csak annyit hallottam, hogy szedevedett a társaság (tanárok) és megy a lébecolás. Nem tudom, estin hogy megy. De az tény, hogy jó lenne tudni, kik tanítanak (oldalukon erről semmi sincs), mert nem mindegy.

Amúgy szerinted elég annyi a szakácsnak jelentkezéshez, hogy szeretek főzni-enni, de truvájokat még nem tudok és csak egyszerűeket főztem eddig..?:)

Majd várom a beszámolódat, szia!

2010. aug. 2. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim válasza:

szia!

Szóval voltam a suliban, és nem is tudom...Tanárokról nem tudtam meg semmit, meg úgy alapból semmi extrát nem tudtak mondani a titkárságon.Nekem fontos, hogy egy iskola külsőleg-belsőleg is olyan legyen, hogy "szeressek" bejárni, de ez eléggé lepukkant volt.Persze ez a saját véleményem, talán akkor jársz a legjobban, ha személyesen bemész, és körbenézel.De meg kell mondanom, mikor ott voltam, akkor is két lány iratkozott be, és a titkárságon is mondták,hogy nem panaszkodhatnak a jelentkezők mennyiségét tekintve.

Mindenesetre én azt hisze maradok annál a sulinál amit alapból kinéztem magamnak.És, hogy válaszoljak a kérdésedre, szerintem tökéletesen megfelel nekik az, ha csak szeretsz főzni, mert elvégre ők tanítják meg a nagy kunsztokat:) Én is ezért megyek vendéglátó suliba, mert imádom a a gasztronómiát, meg mindent ami a kajával kapcsolatos.

Jah és azt is mondták, hogy az első évben csak elmélet van, aztán a második évben van a gyakorlat.

Én leírtam amit tudtam, a döntés a tiéd!

Azért sok szerencsét a szeptemberi kezdéshez!

2010. aug. 4. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:

Köszi!:) Neked is! Te végül melyik sulit választottad?


Nekem a lepukkantsággal nincs bajom, 2 évig olyan suliba jártam, ahol télen fűtés se volt.. és szakadt a vakolat..

De a tanárok nagyon jók voltak és szerettem oda járni.


Na de majd a héten én is benézek, aztán döntök.


hajrá!

2010. aug. 4. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim válasza:

szia!

Én a gtb-t választottam, mondjuk eléggé messze van, békáson, viszont nagyon tetszik...De nem szakács, hanem vendéglátós.

Majd azért írd meg, hogy mi a te véleményed róla.

2010. aug. 5. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:

Oké, majd jelentkezem.

szia!

2010. aug. 6. 05:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim válasza:
Sziasztok,én is esti szakácsra fogok menni több mint valószinű,ti melyikbe fogtok járni?A Ring-szakképzőt én is nézegettem,írtam is nekik,de nem reagáltak.A tapasztalatok engem is érdekelnének,szerintetek nehéz?
2010. aug. 28. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!