Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Milyen a Ring Szakképző...

Milyen a Ring Szakképző iskola Pesten? Valószinüleg oda jelentkezek szakács képzésre esti tagozatra, mert elég olcsó, kiváncsi vagyok kinek mi a tapasztalata. Esetleg valaki jön oda szeptembertől?

Figyelt kérdés
2010. jún. 6. 18:07
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:

Heló, voltam beiratkozni, hát tényleg lepukkant, de remélem, a tanítás és a tanárok jók lesznek.

Én inkább attól félek, hogy túl lébecolós lesz, bár azt sem szeretném, hogy túl hajtós legyen.

2010. aug. 30. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
Utolsó előtti, akkor minél hamarabb jelentkezz, mert már zárják le a jelentkezéseket. Én először szakácsra akartam menni, majd textilre, de ez nem indul, így ötvösre megyek. Estin 11-én (szombaton) 10 órakor lesz az évnyitó.
2010. aug. 31. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim válasza:
Sziasztok,utolsó elötti,akkor te a ring-re jelentkeztél végülis?Egyébként az ingyenes vagy fizetős?Nekem az azért nem felelne meg,mert ha jól láttam két éves és heti két alkalommal vannak órák,de javits ki ha tévedek.Találtam egy egyéveset az Örsnél,igaz hogy fizetős,de nagyon jónak tűnik,én sztem oda fogok járni.Esetleg valaki?:)
2010. aug. 31. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:

Szia, én vagyok a ringes.

Igen, a ringre jelentkeztem. Ha 23 elmúltál vagy már van egy okj-s szakmád, akkor fizetni kell, amúgy ingyenes. Én azért is jelentkeztem ide, mert még itt a legolcsóbb fizetősen (estin 45 e/félév).

Általában az ilyen okj-sek 2-3 évesek. Amúgy mit lehet megtanulni 1 év alatt? Szerintem 2 év is kevés, hogy egy szakmát kitanulj, 1 év meg kb a megismertetésére elég.

Igen, estin heti 2 nap 16-21 óráig.

2010. szept. 1. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim válasza:

Elnézést az offért!

A segítségetekre lenne szükségem, milyen a RING iskola? Szakács képzés érdekelne, elsősorban a nappali képzés. Milyen a tanterv? Van benne tankonyhai gyakorlat, vagy ezt hogy oldják meg? Első szakmám lenne, most érettségizem. Írtam nekik mailt de nem reagáltak még. Ha lenne itt olyan valaki aki leírná nekem amit az iskoláról és az ottani képzésről tudni kell nagyon hálás lennék..

Előre is köszönöm

2011. febr. 14. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:

Szia,

én nem szakácson vagyok, meg nem is nappalin.. szóval nem nagyon tudok segíteni. Esetleg közösségi oldalon nem keresel rá, hátha valaki beírta iskolájának a Ringet.

Csak annyit tudok, hogy most csinálnak a szakácsoknak konyhát. Idáig elég szanaszéjjel volt az iskola. Szerintem a legegyszerűbb, ha bejössz és élőben kérdezed meg a titkárságon a dolgokat. (16-ig vannak, 12-13:30-ig ebédszünet..)

2011. febr. 15. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim válasza:
Hogy érted, hogy most csinálják a konyhát? akkor eddig hol volt a gyakorlat? Azért köszönöm szépen a válaszod, felértékeltelek!!
2011. febr. 15. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
Nem tudom, az ötvösöknek is most lett rendes műhelyük, szóval idáig elég gáz volt minden ebben a suliban. De mire te jössz, valszeg már minden szuperül működni fog..:)
2011. febr. 16. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim válasza:
az jó lesz, köszönöm :D
2011. febr. 16. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 DVirág válasza:

sziasztok!

szeptemberben szeretnék én is menni a ring-be estin,cukrász képzésre.MI a véleményetek róla? Tudnátok valami jó tanácsot adni? Előre is köszi

2013. máj. 2. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!