Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Milyen a Ring Szakképző...

Milyen a Ring Szakképző iskola Pesten? Valószinüleg oda jelentkezek szakács képzésre esti tagozatra, mert elég olcsó, kiváncsi vagyok kinek mi a tapasztalata. Esetleg valaki jön oda szeptembertől?

Figyelt kérdés
2010. jún. 6. 18:07
1 2 3
 21/22 anonim válasza:
A Ring egy nagy sz@r..nekem megkeseríti azéletem.Cukrász kezdő nappali vagyok..a tanárnő egy hisztis pi#$a az órarend hetente változik amit sokszor vasárnap éjfélkor raknak fel..a tandíjjal átvernek nekem 20ezet volt erre aki két héttel később iratkozott be annak ingyen volt..ez azért van mert minden beírt diák után kapnak 50ezret..én a cukrászatról csak rosszat tudok mondani viszonylag a többi szak jó
2013. nov. 17. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 anonim válasza:

Én 3 hónapot jártam grafikusira ebbe a sulinak nevezett Sz@&@&@&#rrr rakásba, nagyon rossz ennek a sulinak a neve. Több mint 60 feljelentésük van, lenyúlják a pénzt mindenkitől, meresztik az alsó tájukat, sírva mennek el onnan a dolgozók, a tanárokat nem fizetik ki...

Aki azt gondolta eddig, hogy itt akar tanulni, annak azt javaslom nagyon gyorsan keressen egy másik sulit, mert itt csak megkeseredne!

2014. jan. 22. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!