Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Bethlen Gábor szakgimnázium?

Bethlen Gábor szakgimnázium?

Figyelt kérdés

Milyenek a tanárok?

Mennyire erős?

Hányas átlaggal van esélyem?

Mit kérdeznek szóbelin?



2018. jan. 31. 20:15
 1/2 anonim válasza:

Szia!

A Bethlenbe járok, most vagyok kilencedikes. :)

A tanárok, mint minden suliban itt is különbözőek. A szigorúaktól a szuper kedvesig és jófejekig megtalálhatóak.

Összességében nagyon jó tanárok vannak. De ez attól függ, hogy melyik tanári kart kapod.

Eleinte nagyon nehéz, mert rengeteget kell tanulni és mivel olyan szakmákról van szó, amikről (feltehetőleg) életedben nem hallottál. Bele kell rázódni, az biztos.

És persze rengeteget tanulni.

Szerintem olyan 4-es átlag körül már simán van esélyed bekerülni.

A szóbeli valójában nem szóbeli, csak egy szóbeli elbeszélgetés, ahol megkérik, hogy mesélj magadról. A lényeg, hogy önmagadat add, és ne izgulj, mert fölösleges.

Sok sikert minden felvételizőnek! 😊

2018. febr. 28. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:

!Előző vagyok!


Remélem, hogy a debreceni Bethlenre gondoltál 😳

2018. febr. 28. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!