Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Csak a diákért beiratkozni...

Csak a diákért beiratkozni egyetemen a 2. félévre, nagyon hülye ötlet?

Figyelt kérdés

felvenni valami tárgyat h aktív legyen, belekalkulálva azt hogy vissza kell fizetni a két részösztöndíjas félév 50%-át, plusz elmegy 2 államilag támogatott félév, ill. lesz egy nem teljesített tárgy miatti befizetés.

Kihagytam volna még valami buktatót?


(diák főleg munkavégzés végett+ugye a kedvezmények)


2018. febr. 1. 17:19
 1/4 anonim ***** válasza:
89%
Igen, nagyon hülye.
2018. febr. 1. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
17%
Szerintem nem feltétlen hülye ötlet. Tesóm is egy szemeszter után ott akarta hagyni a sulit, viszont inkább maradt aktívon 2. szemeszterben és így dolgozott. Jobban keresett mintha fél évre elmegy főállásba és nagyjából ugyanolyan munkákat tudott volna úgy is vállani sima éretségivel. Viszont utána másik szakra ment, azt lassan elvégzi ezért nem kell semmit visszafizetni, majd csak ledolgoznia. Nem tervez mesterre menni, 7 szemszteres alapszakra így is maradt 10 támogatott féléve úgyhogy nem gond hogy egyet elposékolt. Bukott 4 ezret amiért egy bukott tárgya lett aztán annyi. Ha nem akarsz utána viszont tanulni, vagyis tényleg vissza kell fizetni 2 szemesztert már nem éri meg, mivel első szemeszter végén simán otthagyhatod visszafizetés nélkül. Akkor amit megspórolsz a kedvezményekkel utána fizrtheted is be.
2018. febr. 1. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Magyarul lett egy diákigazolványod több százezer forintért. Hurrá, tapsvihar, nagyon megérte!
2018. febr. 2. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
nem léptem még meg, épp csak a gondolattal játszottam el
2018. febr. 2. 10:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!